התפתחות בפרשת המעבדות לגידול סמים בפ"ת

10/11/2016
חדשות


בהמשך לסיכול ולתפיסת מאות פריטי אמל"ח שביצעה יחידה ארצית של משטרת ישראל השבוע והודות למאמצים מודיעיניים, חקירתיים ומבצעיים במשותף עם יחידת משטרה מקומית, התבסס חשד למעורבות החשודים שנעצרו בפרשת האמל"ח וחשודים נוספים בגידול וייצור של סמים מסוג הידרו מריחואנה בהיקף נרחב.

בעקבות ההתפתחות ניתן לפרסם כי בשבועות האחרונים עצרה המשטרה שני חשודים ותפסה מעבדות ועשרות קילוגרמים של שתילים החשודים כסם בשתי דירות בפתח תקווה. הודות להתפתחות שהושגה, בוסס חשד לקשר בין המעורבים לשתי הפרשות ולכך שעבירות הסמים נועדו בין היתר, לממן את פעילות המעורבים בתחום האמל"ח.

אתמול עצרה יחידה ארצית של המשטרה המנהלת את החקירה חשוד נוסף תושב עכו והבוקר חשודה נוספת תושבת פתח תקווה, שניהם בשנות השלושים לחייהם.

שני החשודים וכן שני חשודים נוספים שעצרה המשטרה בשבועות האחרונים בגין תפיסת מעבדות הגידול, תושבי פתח תקוה בשנות השלושים לחייהם, יובאו לדיון בבקשה להאריך את מעצרם בבית המשפט בהמשך.

להזכירכם, בימ"ש השלום בראשל״צ האריך השבוע עד יום ראשון את מעצרם של שני החשודים שעצרה היחידה הארצית, לאחר שברשותם נתפסו מאות פריטי אמל"ח מסוג אקדחי עט ואביזרים לתפעולם.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...