הרוג בהתמוטטות גשר בגבעת שמואל

14/08/2017
חדשות


כביש 4 נסגר הערב לתנועה, לאחר שגשר להולכי רגל קרס ונפל על משאית. נהג המשאית נהרג.

הערב (שני) נהג משאית נלכד כתוצאה מקריסת גשר של הולכי רגל על משאיתו בכביש 4 (לא הרחק מצומת גהה) סמוך לשכונת רמת אלחנן בבני ברק.

התמונות מזירת הקריסה באדיבות דוברות איחוד הצלה

מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בני ברק שהגיעו למקום דיווחו כי נהג המשאית לכוד בהכרה ובמצב שאינו ברור, כשצוותי כיבוי בדרכם לחילוצו.

מנחם אמסילי חובש רפואת חירום של איחוד הצלה סיפר מאוחר יותר: "תוך כדי נסיעה בציר לכיוון ראשון לציון נתקלתי בפקק תנועה בציר המקביל שנגרם עקב קריסת הגשר. עצרתי בצד הדרך ובדרכי רגלית עם הציוד הרפואי לזירת האירוע, אזרחים סיפרו כי מדובר בגשר של הולכי הרגל שקרס על המשאית. כשהגעתי לזירה יחד עם חובשים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה התברר כי הנהג לכוד ולאחר מספר דקות צוותי כיבוי פילסו את דרכם בכדי להגיע לזירת האירוע ולהתחיל בפעילות חילוץ הנהג. עומסי תנועה כבדים נוצרו לשני הכיוונים עקב אופי האירוע."

לאחר מספר שעות חולצה גופתו של נהג המשאית שנהרג. שוטר שהגיע למקום האירוע נפצע באורח קל. לאחר בדיקה התברר כי אין לכודים נוספים.


אפי פלדמן ראש סניף איחוד הצלה בבני ברק סיכם: "מדובר בתאונה עם מעורבות משאית וגשר של הולכי רגל שקרס על המשאית. רופא פרמדיק וחובשים מתנדבים באיחוד הצלה שהיו בסמיכות למקום הגיעו ראשונים לזירה ודיווחו כי נהג המשאית לכוד. כוחות כיבוי אש גדולים בסיוע מנופים אזרחיים וכוחות נוספים פעלו ממושכות בזירת האירוע לחילוץ נהג המשאית שלמרבה הצער מותו נקבע בזירת התאונה. צוותי חוס"ן היחידה לסיוע נפשי של איחוד הצלה פעלו אף הם בזירת האירוע והעניקו סיוע למספר נפגעי חרדה".

נסיבות האירוע בחקירה - נבדקת האפשרות כי המשאית פגעה בגשר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

אני גרה בגבעת שמואל
אני מאוד אוהבת לגור בגבעת שמואל עיר יפה בתים יפים
שירן - 26/06/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...