התחיל טוב, נגמר בשופטים בצהוב

02/11/2014
חדשות

במסגרת המחזור השביעי של ליגת העל בכדורגל הפסידה הערב הפועל פ"ת 3:1 בחוץ מול מכבי נתניה, במשחק שהשחקן המרכזי בו היה דווקא השופט.

עד הדקה ה-58 לא הצליחה מכבי נתניה לנפק אפילו בעיטה אחת למסגרת, אבל אז הגיע אוראל גרינפלד, שבהחלטה שערורייתית אחת המציא פנדל וכרטיס אדום לטוקורה המלאבסי וחיסל את המשחק.

הפועל פ"ת פתחה בהרכב הבא: דרשלר, מוסא, פסו, קונדה, טוקורה, אבו זייד, אורמוש, כהן, כוכב, הירש ואסולין. במחצית השנייה שותפו: שקלים,פרץ ואלטמן.

בפעולה הנכונה הראשונה והאחרונה שלו היום שרק גרינפלד לפתיחת המשחק למול כמה מאות צופים שהגיעו מפ"ת. כבר לאחר דקה שחר הירש ניצל טעות קשה בהגנת נתניה וגלגל מול שער ריק פנימה – 1:0 לפ"ת. נתניה נכנסה להלם, ולפ"ת ניתנו עד לדקה ה-15 עוד מספר הזדמנויות להגדיל את היתרון. המקומיים נכנסו לאט לאט למשחק והחזיקו יותר בכדור, אבל בלי להגיע למצבים. בדקה ה-38 הוכשל קאיודה ברחבה, וגרינפלד לא ראה כלום. בתוספת הזמן של המחצית הראשונה החמיץ אסולין הזדמנות פז להכפיל את התוצאה אבל נגח מקרוב החוצה.

עידן בראון. יש לו הרבה עבודה

לעולם לא נדע מה קרה בחדר ההלבשה של השופטים במחצית, ואם דיברו שם על הנהלת חשבונות. בכל מקרה, המחצית השנייה נפתחה עם לחץ עקר של נתניה – כל זאת עד לדקה ה – 58, שבה כבר סיפרנו לכם מה קרה. ערן לוי אמר תודה לשופט ובעט את הפנדל פנימה – 1:1. מרגע זה המשחק איבד כל ערך ספורטיבי (משהו שהזכיר את גמר הגביע בשנת 1991). לא חלפו 2 דקות, וקאיודה גלגל לרשת לאחר הדיפה של דרשלר מבעיטה של בן שושן. בדקה ה-67 נגמר הסיפור באופן סופי, כשקאיודה סיים עוד מתפרצת בבעיטה לרשת. פ"ת לא יצאה מההלם עד לשריקה האחרונה. 3:1 בסיום לנתניה.

הפועל פ"ת ירדה מתחת לקו האדום, ובלי קשר לשיפוט, עידן בראון יצטרך לגרום לקבוצה להראות יותר טוב במשחקים הבאים. ביום שבת תארח הקבוצה את המוליכה הפועל קריית שמונה בשעה 19:00.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...