השקעות מניבות: תמצית סקירה שנתית של שוק הנדל"ן בקליפורניה

15/01/2017
חדשות


ארצות הברית ידועה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות אבל גם בארה"ב נוכל למצוא מדינות וערים שמצוינות להשקעה בנדל"ן אך לצידן ערים ומדינות אחרות שלא כדאי אפילו לחשוב עליהן. מדינות ארצות הברית שונות מאוד זו מזו, הן בחוקים והתקנות והן בפוטנציאל שהן מציעות למשקיע, כל מדינה היא אומנם חלק בלתי נפרד מארצות הברית הגדולה אבל כל מדינה בסופו של דבר עומדת בפני עצמה ולכן מומלץ מאוד להכיר כל מדינה, כל עיר ואפילו כל אזור טרם ההשקעה הכספית. נדל"ן בארה"ב הפך בשנים האחרונות לפופולארי מאוד בקרב הישראלים, יותר ויותר ישראלים מבינים את התשואה החיובית שניתן לעשות בעזרת השקעה חכמה ונבונה ולא מעט ישראלים בוחרים בדרך ההשקעה הזו על פני השקעות אחרות.

בעיקר הישראלים נמשכים למדינות והערים הגדולות והמוכרות וקליפורניה היא בהחלט יעד אטרקטיבי במיוחד, מדובר במדינה ענקית שהפוטנציאל הגלום בה הוא בלתי נגמר. על מנת להסביר מדוע קליפורניה היא המדינה שמושכת אליה את רוב עסקאות הנדל"ן חשוב להבין מספר נתונים: מחירי הבתים במדינה עלו בשנה האחרונה ביותר מעשרה אחוזים, ההערכה היא שבשנים הקרובות תהיה עלייה נוספת בכל שנה של כחמישה או שישה אחוזים, מחירי השכירות נעים סביב אלפיים דולר בחודש (כ-8,000 ₪), מחירי הבתים הוא כחצי מיליון דולר והאזורים המתפתחים במדינה הולכים וגדלים. השקעה בנדל"ן זו הדרך הבטוחה להרוויח כסף, בעיקר בקליפורניה – עכשיו השאלה היא עד כמה אתם מוכנים לקפוץ למים ולהשקיע את כספכם.

 

השקעה בנדל"ן בארצות הברית – לבחור את החברה המתאימה

כמו שלא תלכו לבית המשפט ללא עורך דין או למס הכנסה ללא רואה חשבון כך גם לא מומלץ להגיע להשקעה בנדל"ן ללא מידע מוקדם ובעיקר ללא חברה מקצועית ובעלת ניסיון שיכולה לסייע לכם בייעוץ נרחב. השקעת נדל"ן בארה"ב עם חברת iintoo זו בוודאי ההשקעה החכמה והנבונה ביותר שתוכלו לקבל, כאשר אתם בוחרים חברה בעלת ניסיון, חברה אחראית ואמינה, חברה שמתמצאת בכל המדינות ובכל האזורים אתם יכולים להיות בטוחים שאתם לא רק תשקיעו במקום הנכון ובנכס הנכון אלא אתם גם תדעו מתי למכור ולקבל את הרווח שלכם לפני שהנכס מתחיל לאבד מערכו.

תחום הנדל"ן בארץ הוא מורכב מאוד, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על השקעת נדל"ן מעבר לים בכלל ובפרט בארצות הברית. אם אתם חושבים שהאינטרנט או החברים הקרובים יוכלו לספק לכם מספיק מידע כדי שתרגישו בטוחים לצאת להרפתקה המאתגרת הזו אתם טועים טעות מרה ומדובר בטעות שיכולה לעלות לכם לא מעט כסף ולבזבז לכם המון זמן יקר. החלטתם שאתם רוצים הכנסה נוספת מהשקעת נדל"ן בארה"ב? מצוין, עכשיו כל מה שנותר לכם הוא לבחור בחברה הטובה ביותר ולצאת ולחפש את הנכס שיניב עבורכם את התשואה הגדולה ביותר.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...