הרעלת חתולים ברחוב אלתרמן בפ"ת

31/10/2016
חדשות


לאחרונה התקבלו פניות רבות במוקד העירוני בהן דווח על פגרי חתולים - תלונה הוגשה במשטרה.

כמות הפגרים עוררה את חשדם של צוות השירות הווטרינרי ולכן הוחלט לקחת את אחת מגופות החתולים לבדיקה פתולוגית, על מנת לבדוק את סיבת המוות. תוצאות המעבדה שהתקבלו איששו את חשד השירות הווטרינרי, והסתבר כי תוכן הקיבה של החתול היה מלא בקוטל חרקים קטלני!

חשוב להדגיש כי חתולים אינם נוהגים לאכול אוכל אותו הם מריחים כחשוד, כך שככל הנראה מי שהרעיל את החתולים ערבב את הרעל יחד עם מזון לחתולים.

לאור הממצאים הוגשה תלונה במשטרה עם הפרטים הרלוונטיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

רצח 35 החתולים מרח' אלתרמן
אני המטפלת העיקרית בחתולי הרחוב כאן. אני דייווחתי, אני ראיתי את יקירי מוטלים דוממים ברחוב, אני זו שהשרות הוטרינרי שלחו אותי להתלונן במשטרה נגד רוחות רפאים ושלחו אותי לבצע בדיקת גוויה על חשבוניש אני זו שהתעמרו בה משרד החקלאות האחראים לשלום החתולים, אני זו שקיבלה מהם שיחת טלפון שבה הם שולחים אותי להתלונן במשטרה נגד אותה רוח רפאים אנונימית שהרעילה את החתולים.... איש איננו ממלא את תפקידו כאן!!! כולם זורקים את העבודה והאחריות על אחר!!! חיי החתולי רחוב הם הפקר בפת למרות החוק המחייב את הרשויות להגן על שלומם.אני שחיה מקצבת ב. לאומי, נאלצתי לקחת מונית לר"ג ולהביא להם גוויה לבדיקה פתולוגית. איש ממוקד או שרות וטרינרי לא טרח ליידע אותי בכלום שנעשה בנדון. נודע לי רק דרככם. אני מלאת כעס כפי שמבינים מדברי. ויש לי עוד רבות לגלות לכם. כמו: מה החוק אומר לגבי הטמנת גויות ומה עושים פה ב ע י י ר ה ? פרמיטיביים, עברינים שצריך לדווח עליהם במשרדי הממשלה שטרחו לחוקק חוקים שאיש אינו טורח לאכוף.
איב תנחלסון - 03/11/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...