הרמת עפעפיים - כמו לחזור לגיל 25

16/01/2019
בריאות ובטיחות


מתי בפעם האחרונה הבטת על עצמך במראה, וחשבת לעצמך שאת נראית עייפה יותר? ובכן, ככל שאנו מתבגרות ומזדקנות הגוף שלנו משתנה. אחד השינויים הבלתי נמנעים הוא נפילת העפעפיים שלנו. למזלנו, הטכנולוגיה המתקדמת הביאה איתה רוח של שינוי וכיום ניתן לבצע הליך הרמת עפעפיים פשוט ומהיר. בתוך זמן קצר תחזרו אחורה בזמן ואין ספק שיחד עם השינוי, תבוא גם ההרגשה הטובה.

איך עובד תהליך הרמת עפעפיים

בעבר, הרמת עפעפיים הייתה הליך לא פשוט. אבל כמו כל הליך רפואי אחר גם כאן השינוי הוא לטובה והדבר נכון עבור כל סוגי הרמות העפעפיים האפשריים. לא בכדי שטיפול זה נחשב לפופולארי במיוחד - מקום ראשון בקרב גברים ומקום שלישי בקרב נשים:

עפעפיים עליונות - עם הזמן, העפעפיים העליונות שלנו צונחות מטה וכתוצאה מכך נוצרים עודפי עור בצורת קפלים בסמוך לעין. מלבד העובדה שהמראה אינו נעים ומלאכת האיפור מעט מסתבכת, הדבר גם משפיע על הראייה שלנו מכיוון שבמצב זה, העפעף צונח ממש על העין ומכביד על שדה הראייה. כיום, תהליך הרמת העפעפיים מתבצע בהרדמה מקומית בלבד. הפרוצדורה כולה אורכת עד כשעה אחת שבמהלכה מוציא הרופא את עודפי העור ומחזיר את העין למצבה הפתוח כפי שהייתה.

עפעפיים תחתונות - ככל שאנו מתבגרות, העור ורקמת החיבור הפנימית בעפעפיים התחתונות הולכות והופכות רפויות יותר. תהליך זה מאפשר לרקמות השומן הפנימיות לבלוט, וזה מה שבעצם יוצר את השקיות השנואות עלינו כל כך שמתחת לעיניים. נפילת העפעפיים התחתונות לא פוגעת בראייה אך רבות (ורבים) רואות בהן לא אהובות במיוחד. הרמת עפעפיים תחתונות הינה תהליך מילוי ועיצוב מחדש של הרקמות שסביב העין, במטרה לנטרל את מראה העיניים השקועות.

איך מתכוננים להליך הרמת עפעפיים

לפני שבכלל ניגשים להרים את העפעפיים שלנו, יש לוודא שלא קיימת בעיה כלשהי בעין שמגבירה את הסיכון או עלולה להשפיע לרעה על תוצאות ההליך. בעיות כמו יובש, בעיה בקרנית, לייזר, קטרקט וכדומה עלולים להוות סיכון ויש לבצע בדיקה מקיפה על מנת לוודא שהסיכון לא קיים. בנוסף לכך, יש לאבחן את הסיבה הספציפית לביצוע ההליך. האם מדובר בעודף עור בלבד? אולי קיימת בעיה נוספת כגון התחלשות שרירי העפעף, עודף שומן ועוד.

נפילת עפעפיים הינה תופעת לוואי שקוראת לכולם; גברים ונשים כאחד והיא מלווה בתחושות שליליות. הרמת עפעפיים היא פתרון נפלא ופשוט שעונה על צרכים של רבים ורבות מאיתנו. הדרך לאושר לא חייבת להיות רצופה בכאב, והיא קרובה אליכם יותר מתמיד! אז בפעם הבאה שאתם מביטים או מביטות על עצמכן במראה ואינכם מרוצים, זכרו שהגשמת החלום נמצאת במרחק קליק אחד קטן. אז למה אתם מחכים? הרימו את העפעפיים ואת המבט לעתיד המעוצב בדיוק, אבל בדיוק כמו שתמיד חלמתם!

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...