הרב תחומי א' מראים עלייה משמעותית בזכאות לבגרות

04/01/2017
חדשות


צוות תיכון הרב תחומי פ"ת א' קיבל לאחרונה את ציוני הזכאות לבגרות ומאז החיוך לא מש מפניהם של המורים ושל התלמידים הבוגרים.

הזכאות לבגרות עלתה בתשע"ו לעומת לשנה"ל תשע"ה ב- 12%! העלייה המשמעותית היא בזכותם האדירה של אנשי הקרן לקידום החינוך בישראל. הקרן תרמה  לתיכון עמל א' סכום של 260,000 ₪, סכום אשר נותב כולו לתגבורים לבגרות י"א ו-י"ב.

התמונה באדיבות בית הספר

בזכות תגבורים אלו יכלה מנהלת ביה"ס, גב' מירי ענני, לאפשר קורסים עם מורי ביה"ס וכן לגייס מורים מתגברים נוספים למען תלמידים אשר ביקשו עזרה נוספת. התלמידים תוגברו באופן רציף: הן באופן קבוצתי והן באופן פרטני. המורים התגייסו למשימה בכל מרצם. בנוסף על כך, תוכננו וקוימו מרתונים ו"לילות לבנים" בסמיכות לבגרות. והעבודה הקשה הניבה תוצאות מבורכות: התלמידים והמורים היו נרגשים וגאים לקבל את תוצאות הבגרות.

"יישר כוח לקרן אשר תרמה בנדיבותה למען פריצת גבולות הזכאות לבגרות וכן למען הצעדת תלמידי עמל א' לחיים אזרחיים ערכיים עם ראש מורם וגאה", אומרת המנהלת גב' מירי ענני, ומוסיפה: "אין ספק שהזכאות לבגרות תרמה לתלמידים גם לביטחונם האישי והראתה להם כי השמיים הם לא הגבול".

התלמידים שמסיימים עם תעודת בגרות מלאה מישרים מבט אל עתיד פתוח מבטיח עם מקצוע ודלתות שנפתחות עבורם לרווחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

הכל בזכות המנהלת וצוות המורים.
את כל הקרדיט למנהלת מירי שמרעיפה יחס אישי אוהב ואיכפתי לכל תלמיד כאילו היה ילדה הפרטי. כן ירבו מנהלים שכאלה. וכמוה צוות מורים איכפתיים. יישר כח.
אלקלאי ענבר - 05/01/2017
שתף ב שתף ב
תודות להורי תלמידי עמל א
ענבר יקרה, אין ספק כי זכיתי בהורים משתפי פעולה, וכן בוועד הורים חזק, נחוש ופעיל ומוכן להושיט יד בכל עת. תודה לך מקרב לב בשמי ובשם כל צוות המורים היקר שלי.
מירי ענני - 07/01/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...