הראשון לציון הדליק נר ראשון של חנוכה עם עובדי ומתנדבי מד"א

17/12/2014
תקוה'לה

למעלה ממאה מעובדי ומתנדבי מגן דוד אדום התכנסו להדלקה חגיגית של נר ראשון של חנוכה, בהשתתפות הראשון לציון הרב יצחק יוסף. הטקס התקיים בבניין מטה מד"א בתל אביב, ולאחריו התכבדו כל הנוכחים בסופגניות, האזינו לדברי ברכה של הרב יוסף וכמובן שרו ביחד את מזמורי החג.

בדברי הברכה שנשא הרב יוסף, הוא עמד על נס החנוכה והודה לעובדי ומתנדבי מד"א על עבודתם המסורה: "אנחנו נמצאים בחנוכה, חג שבו הייתה הצלה רוחנית לעם ישראל ואתם שעוסקים בהצלה גשמית וגופנית יודעים שלא ייתכן שתהיה הצלה רוחנית בלי הצלה גופנית וגשמית, כל עוד אדם חי הוא יכול לעשות מעשים טובים ומצוות. התורה רוצה שאדם יחיה ויוכל לקיים תורה ומצוות. אשרכם, אתם שעושים הרבה מעל ומעבר, כל המקיים נפש אחת בישראל כאילו קיים עולם ומלואו, אתם עוסקים בהצלת נפשות".

צילום: שחר חזקלביץ

מנכ"ל מד"א, אלי בין, הודה לרב יוסף על שכיבד את העובדים והמתנדבים בהשתתפותו ונשא אף הוא דברי ברכה לרגל החג: "הראשון לציון, כבוד הרב יוסף, אני נרגש מהגעתך למד"א. מי כמונו מעריכים את תרומתך הרבה והעשייה הפורה למען קירוב לבבות ואחווה. אני מאחל לכולנו חג אורים שמח, ולרב יוסף אני מאחל שנים רבות של עשייה למען עם ישראל ולמען הזולת".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...