הקשר בין הקוסמטיקה והנפש

15/03/2017 | דורית סוסי
חדשות


המערכת החיסונית שלנו מגנה על הגוף ונלחמת בווירוסים ובחיידקים מחוללי המחלות, כל מחשבה שעולה במוחנו משפיעה על מערכת החיסון.

מחשבות יוצרות מציאות ומשפיעות לכל תחום בחיינו, כולל על הגוף ועל המערכת החיסונית.

מחשבות שליליות מחלישות את המערכת החיסונית וכך נפתח "דלת" למחלות. מחשבות חיוביות מחזקות את המערכת החיסונית ומסייעת בשמירה על החיוניות ועל הבריאות הגופנית.

המערכת החיסונית מושפעת מגורמים נפשיים: לחצים לעומת רוגע ושלווה, חשיבה שלילית לעומת חיובית, חוסר ביטחון לעומת ביטחון, חוסר שייכות לעומת שייכות, תחושה של בדידות לעומת תחושת ביחד. המערכת החיסונית מושפעת לרעה מתזונה לקויה, מהיעדר פעילות גופנית, מעישון, משתיית אלכוהול, נטילת תרופות. מושפעת לטובה מאורח חיים בריא, מגישה אופטימית לחיים, ומקבלת חיזוקים חיוביים לחיים.

היום כמעט כל אישה מבינה שיש קשר בין מצב נפשי למצב הגוף. הזנחה של הגוף תתבטא בנפש והזנחה של הנפש תתבטא בגוף.

טיפים לשחרור לחץ ומתח נפשי בהיבט הנפשי והקוסמטי:

אמונה - נותנת רוגע ושקט נפשי, הידיעה כי כל המתרחש בחיינו קשור לטבע/בורא עולם מסיר מעט מעול האחריות המוטל על כתפינו ומוריד את מפלס המתח הנפשי.

* שימוש בספורט.

* לזהות התפרצות סטרס ולמנוע ע"י תכשירים מונעים למשל: מסיכות מזינות, פילינגים להמרצה במקרים של עייפות, או להיפך. להצטייד מבעוד מועד בטיפול מקומי.

* לפנק את עצמנו: הליכה, מוזיקה, קריאה, טיפול יופי, טיפול מרגיע לפנים.

להקפיד על מנוחה, שינה טובה, תזונה טובה, ושתייה מרובה של מים.

להשתמש בסמן העורי כדי לתת את הדעת דרכו לכך שאנו בסטרס. זה יכול להתבטא בהופעת קומודון, יכול להתבטא בפנים מיובשות וחסרות חיות, לפעמים העור מרגיש עוד לפני שאנחנו מודעים לכך, במיוחד לסטרס קל עד בינוני כמו עומס בעבודה. במקרים כאלה מומלץ לנסות לשחרר עומסים לא הכרחיים ולתת לעצמנו קצת מנוחה וטיפול מרגיע לעור שיכול לתרום לטוב למצב הגופני. 

מילת המפתח "איזון"

נאזן את העור והמצב הנפשי שלנו

שינה טובה, פעילות ספורטיבית, עיסויים להרפיית הנפש ואפילו יציאה מחוץ לבית.

חשוב לאמץ כמובן טיפולים קוסמטיים במכון יופי, ותכשירים קוסמטיים שבהן ניתן למצוא חומרים המסוגלים לאזן את העור, בכדי להפיח בעור חיים יש לטפח את אותו באמצעות מוצרי קוסמטיקה מובילים: מריחת סרומים, קרם מזין ללילה, קרם קליל יותר לשעות היום, שימוש במסכות פנים ויופי, פילינג, וקרם הגנה מהשמש חשובה על מנת לשמור על התוצאות. 

לטיפול קוסמטי נכון בבית נדרשות התמדה ומשמעת עצמית:

נקבוביות עור הפנים נחסמות בשל זיהום יומיומי, המונע ממנו להתחדש. מידי בוקר ומידי ערב יש לנקות היטב את העור על מנת שיוכל לספוח אליו בקלות וביעילות את הלחות שנמרח מיד לאחר הניקוי.

 

הפנינה של דורית - רח' ראשון לציון 10 פינת רחבעם זאבי 1

אם המושבות החדשה, פ"ת

התקשרי להנחיה וייעוץ קוסמטי

050-3211134 דורית סוסי

להדפסת קופון הנחה בסך 50 ₪ עבור טיפול וייעוץ קוסמטי

לדף העסקי של דורית בפורטל פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

כול הכבוד!!
כתבה מאוד יפה ונכונה.שווה לאמץ!!!! גוף חזק בנפש חזקה. דורית היקרה כתיבה יפה ויצירתית.המון הצלחה בעסק.ובטוחה שהרבה בנות יהיו מרוצות מידייך וכישורייך הנפלאות שה' חנן אותך
אפרת אברהמי - 16/03/2017
שתף ב שתף ב
כל כך נכון
תודה על הכתבה הכל כך נכונה. כתוב ממש יפה ומעניין, ולא שלא יודעים את זה פשוט באמת זקוקים לפעמים לזריקת ריענון כדי להמשיך ולשמר במציאות האינטנסיבית בה אנחנו חיים היום. בהצלחה.
רעיה - 16/03/2017
שתף ב שתף ב
תודה
תודה נשים יקרות, מקווה שזה יעזור לכולנו
דורית סוסי - 16/03/2017
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...