הקמת אנדרטה בפ"ת לזיכרו של אבי גרינצויג

01/02/2015
חדשות

משפחתו ובת זוגתו של אבי גרינצויג ז"ל, תושב העיר פ"ת שנהרג במבצע צוק איתן, מבקשים את עזרת הציבור בתרומות להקמת אנדרטה לזיכרו בעיר.

מבצע "צוק איתן" היה מבצע צבאי של צה"ל ברצועת עזה שהחל ב-8 ביולי 2014. ב-17 ביולי, נכנסו כוחות קרקעיים של צה"ל לרצועה במטרה לפגוע במנהרות הטרור. ב־25 ביולי, יום שישי בלילה, יצאה הפלוגה המבצעית של גדוד 931 (שחם) של הנח"ל לפעולה התקפית באזור בית חאנון. בעודם מתקדמים בשטח, נקלעו 14 החיילים למארב. מחבלים מכוח מובחר של חמאס המטירו אש תופת על הכוח. אבי, הקשר של הסמ"פ, שהה באותם רגעים במקום אחר. כששמע על ההיתקלות ברשת הקשר, הוא לא היסס, ורץ היישר לתוך האש, תוך כדי שהוא מפנה את חבריו שנפצעו למקום בטוח, נפגע מאש עויינת ונהרג במקום.

"התחושה שלנו היא שכולם עברו לסדר היום וממשיכים בחייהם כרגיל, לכן חשוב לנו להקים אנדרטה לזכרו בעיר שלו. כולנו, המשפחה והחברים נרצה להשאיר זיכרון תמידי ממנו, שישאיר את חותמו בעולם", אומרת משפחתו, שמוסיפה: "עכשיו יותר מתמיד - זקוקים לכם, על מנת להנציח את אבי שלנו ולתת לו את הכבוד הראוי ביותר".

המשפחה מסכמת: "עיריית פ״ת הקצתה מקום לאנדרטה, אך עלינו מוטל התשלום לבניית האנדרטה שמסתכם במאות אלפי שקלים. לכן אנו קוראים לכם לעזור לנו להקים את האנדרטה. לשם כך נפתח חשבון בנק שמטרתו הבלעדית היא הקמת האנדרטה והנצחת אבי. נודה לכם על כל תרומה שתתקבל. מלורי ולטר בת זוגתו ומשפחת גרינצויג".

פרטי חשבון הבנק לתרומת כספים:

בנק מזרחי טפחות, סניף הנשיאים 481

חשבון מספר 281978

על שם מלורי ולטר וענבל גרינצויג.

הלוייתו של אבי גרינצויג ז"ל (צילום: ניסים קלדרון)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...