הצעה: אולם ספורט רב תכליתי בפ"ת

14/02/2016
חדשות

היום הוצגה רפורמת המתקנים בספורט בכל רחבי הארץ, בהובלת משרד הספורט והמועצה הלאומית לספורט. הגיע הזמן שגם בפתח תקווה יהיה היכל ספורט מודרני ומכובד.

בשנים האחרונות הוקמו, שופצו ושודרגו היכלי ספורט כמעט בכל הערים הגדולות בארץ -  חיפה, ת"א, חולון, ירושלים, באר-שבע ועוד. משום מה, דווקא בפ"ת, אחת הערים הגדולוץ המונה יותר מ-250,000 תושבים, שלא לדבר על המסורת הספורטיבית וההיסטוריה רצופת ההישגים, אין היכל ספורט ראוי לקיים אירועים ומשחקים בענפים כמו כדורסל, כדוריד, כדורעף וכדומה.

היכל הספורט הקיים ברחוב אמסטרדם מכיל כ-1,000 מקומות בלבד, ובכל מקרה הוא מיושן ולא עומד בתקנים ראויים למאה ה-21. לא מעט נציגות העיר נאלצות לנדוד, במיוחד בחודשי החורף, לערים סמוכות כדי לארח בהן את משחקיהן.

ספורט זה לא רק כדורגל

פורטל פ"ת נטו קורא לראש העיר איציק ברוורמן לפעול לטובת הקמת אולם שכזה, שיכיל כמה אלפי מושבים. אין ספק שתוכנית כזו גם תביא לשדרוג הקבוצות, ותחזיר אותן לליגות העליונות בכל הענפים. ברגע שתהיה אכסניה מכובדת אין ספק שגם הקהל יגיע, משום שפתח-תקוה מלאה בחובבי ספורט.

מבחינה תקציבית, התוכנית החדשה שהוצגה היום אמורה גם לעזור באופן משמעותי לכל רשות להקים היכל שכזה, כך שגם הכסף לא אמור להיות בעיה. זה רק עניין של רצון.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...