הצלחות לספורטאים מפ"ת באליפויות הג'ודו

21/12/2014
חדשות

בסוף השבוע האחרון התקיימו תחרויות סוף שנת 2014, כאשר בתחרות החשובה ביותר - אליפות ישראל לבוגרים, ייבגני יאצקביץ זכה במקום השלישי בקטגוריית משקל עד 100 ק''ג.

ייבגני ניצח בשלושה קרבות, מול הפסד בודד אחד, מה שהקנה לו את המקום השלישי והמכובד. ייבגני, ספורטאי מצטיין בצה''ל, גדל במועדון Judotan תחת הדרכתו של דותן תלם מהיותו בן 9. במהלך השנים הספיק להיות 5 פעמים אלוף ישראל וזו המדליה השנייה שלו באליפויות ישראל בוגרים, כאשר בשנת 2011 הוא זכה במקום השני עד 90 ק''ג. בנוסף יבגני שייך גם לסגל לנבחרת ישראל בג'ודו.

"השנה הייתה בין המוצלחות שלנו מבחינה הישגית", כך אומר דותן תלם, המאמן במועדון Judotan, שמוסיף: "אני שמח מאוד על הזכייה של ייבגני לאחר שנתיים לא פשוטות עקב פציעות, אשר גרמו לנו לא להיות בצמרת עם ייבגני, ואני שמח שהצלחנו להחזיר אותו לצמרת בארץ''.

דותן סיכם את שנת 2014: "שנה זו הייתה בין הטובות ביותר שלנו, כאשר סיימנו את השנה עם יותר מ- 30 מדליות, כשמתוכן 9 באליפויות ישראל השונות".

בשבועיים האחרונים הצטיינו בנוסף גם טל קזלוב שזכה במקום הראשון בתחרות גביע האיגוד,ודין גמר שזכה במקום השלישי בקריטריון קדטים.

לסיום אמר דותן: "אני מאחל לנו עונת 2015 טובה לא פחות".

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...