הצלחה עסקית בעקבות הלוואות לעסקים

29/05/2019
עסקים וכלכלה


הקמת והרצת עסק לאורך זמן הן פעולות לא פשוטות הנושאות אתן אחריות רבה להצלחה עסקית, יצירת הכנסות ורווחיות כלכלית. את רוב העסקים קשה להקים ולנהל ללא מימון ראשוני או מימון במהלך הפעילות העסקית.

הלוואות לעסקים

גורמים חוץ בנקאיים רבים מציעים הלוואות לעסקים במספר קונסטלציות. הראשונה היא הלוואה לצורך פתיחת עסק חדש, באופציה זו מכין היועץ העסקי או הכלכלי תוכנית עסקית מפורטת הכוללת את החזון ההיתכנות העסקית, ההכנסות הצפויות ממהלכים עסקיים שונים וההוצאות הן הקבועות והן המשתנות. תמונת המצב המפורטת המוצגת בפני הגורמים הפיננסיים מובילה לקבלת אישור להלוואה.  

מבין ההלוואות לעסקים, קיימת העדפה לפנות לאחת מהקרנות בערבות המדינה כדי לקבל מהן הלוואות לעסקים לאור הריביות הנמוכות, העמלות המופחתות והאפשרות לפרוס את התשלומים לפרק זמן ארוך. בחלק מהאופציות אפשר לקבל גם תקופת גרייס אשר בה משלמים ריבית בלבד ללא הקרן וזאת כדי לאפשר לעסק להתרומם בחודשי העבודה הראשונים שלו ללא המעמסה הכלכלית של החזר סכומי כסף גבוהים כל חודש עבור ההלוואות לעסקים.

גם במהלך הפעילות העסקית, יכולים העסקים השונים להגיש בקשות לקרנות או לגורמים פיננסיים אחרים ולבקש הלוואות לעסקים לצרכי הון חוזר, פיתוח עסקי, רכישת נכס כמו משרד, מפעל וכו'. כל בקשה נשקלת בכובד ראש ואם דרך ההתנהלות של העסק היא תקינה, ברוב המקרים יתקבל אישור לקבלת ההלוואה תוך קבלת הבטוחות המתאימות מתוך כספים הקיימים לבעל העסק או מתוך סכום ההלוואה.

גורמים פיננסיים למתן הלוואות במשק

בישראל קיימים גופים פיננסיים רבים העוסקים במתן הלוואות לעסקים. חשוב לעבוד עם גורם מקצועי אמין בעל ניסיון רב שמלווה עסקים רבים ושקיימות עליו המלצות מצוינות על תודעת השירות שלו, המקצועיות של עבודת הצוות, הייעוץ והכוונה והעמידה בלוחות הזמנים לאורך כל הדרך.

הלוואות ליבואנים

חברות שעוסקות ביבוא של מוצרים שונים לישראל מחפשות תמיד לייבא ארצה מוצרים מקוריים וייחודיים כדי להגדיל בדרך זו את נתח המכירות שלהם בשוק הרווי. לצורך ביצוע הליכי היבוא הכוללים גם תשלום מראש של המיסים הם נזקקים להלוואות ליבואנים כדי לאפשר את המהלכים הללו.

היקפי הסיוע מותאמים להיקפי היבוא וברוב המקרים מדובר בהלוואות ליבואנים בסכומים גבוהים הניתנות בריביות אטרקטיביות תוך מתן בטוחות ראויות. הגורמים החוץ בנקאיים מוודאים כי לעסק על פי צפי המכירות של מוצרי הייבוא, קיימת יכולת החזר כך שהוא יהיה מסוגל להחזיר בתשלומים את מלוא סכומי ההלוואות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...