הפסטיקט של פתח תקווה חוזר - ובגדול!

21/09/2016
חדשות


הפסטיקט, תחרות כישרונות צעירים במסגרת אגף חברה, נוער וצעירים יוצא לדרך, בהובלת פרלמנט הילדים - המועצה הצעירה.

לאחר שראו את הצלחת התחרות "כוכב העיר" של המועצה הבוגרת (שחידשה את תחרות הפסתיכון), החליטו בפרלמנט הילדים לחדש ימים כקדם ולהחזיר את הפסטיקט, תחרות זמר לילדים הלומדים בכיתות ד' עד ו', שרוצים להגשים חלום ולהיות זמרים!

התחרות תתקיים ביום ראשון 25.12.16 נר שני של חנוכה תשע"ז. המתמודדים שייבחרו יופיעו בהיכל התרבות מול קהל גדול ושופטים מקצועיים, בניהם השחקן והזמר גיא ברכה ולירון לב זמר, שחקן ומלחין, שניהם אמנים שגדלו ולמדו בפתח תקוה. את התחרות יפתח הזמר הצעיר עוזיה צדוק כוכב הראליטי "בית ספר למוזיקה".

אורנה דוידאי

אורנה דוידאי סגנית ראש העיר וראש אגף הנוער: "אנחנו רוצים לשים את הילדים והנוער על הבמה ועל המפה, נאפשר ונחזק כל פעילות מפתחת שמשלבת הגשמה אישית, חיזוק הדימוי העצמי והבטחון עצמי, נעודד ונתמוך בכישרונות הצעירים שצומחים בעיר".

יום האודישנים (מבדקי קבלה) יתקיימו ביום חמישי, 6.10.2016 בין השעות 20:00-16:00 באגף חברה נוער וצעירים, רח' סלמון 12 פתח תקוה.

על המועמדים לבחור שיר ישראלי ידוע ולהצטייד ב- DOK המכיל את קובץ הפלייבק, עליו יבחנו התלמידים. ניתן להתמודד ביחידים, זוגות או הרכבים שונים. לאודישנים ניתן לפנות בטלפון: 03-9052413 או בכתובת המייל: sharonv@ptikva.org.il

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...