הפנינג מדע בדיוני בקריית המוזיאונים

11/08/2016
חדשות


למעלה מ-2,000 תושבים מפתח תקוה והסביבה הגיעו לקריית המוזיאונים ביום שלישי השבוע ולקחו חלק בחוויה אינטראקטיבית לכל המשפחה. האירוע כולו התקיים בסימן 'מדע בדיוני' כמו תערוכת האמנות שמוצגת בימים אלה במוזיאון.

באירוע שהיה ללא תשלום התקיימו סדנאות יצירה ייחודיות ומגוונות בהדרכת צוות המוזיאון, מופעי חוצות של רובוטריקים ודמויות שטח צבעוניות וסיורים בתערוכות המוזאון המרתקות. באודיטוריום, שהיה מלא מפה לפה, הוקרן הסרט "E.T חבר מכוכב אחר". במתחם ניתנה חשיפה לקבוצת רובוטיקה "metalboost 5928" הפועלת בשכונת יוספטל. הנוער שהפעיל את המתחם הציג רובוטים מתוצרת עצמית וכן הפעיל סדנאות למבקרים.

(צילום: לשכת דובר העירייה)

ראש העיר איציק ברוורמן וראש מינהל התרבות איתי שונשיין הגיעו למוזיאון, סיירו במתחמי הפעילות השונים והתרשמו מההתרחשות האמנותית המרהיבה. ברוורמן אמר: "אני שמח לראות את אלפי אנשים אשר הגיעו כדי להשתתף באירוע שכולו בסימן מדע בדיוני, באווירה ייחודית המאפיינת את קריית המוזיאונים. האירוע במוזיאון הינו איכותי, ססגוני ומרתק, פתוח לקהל הרחב, ואני מודה לצוות המוזיאון וצוות מינהל התרבות על הארגון וההפקה של האירוע המוצלח".

איתי שונשיין: "במסגרת המדיניות שאנו מקדמים בתמיכת ראש העיר ברוורמן, מינהל התרבות שם לעצמו כמטרה להפוך את מוזיאון פתח תקוה למרכז תרבות קהילתי שיקיים פעילויות ויקדם תכנים איכותיים שיפנו לא רק לקהל מצומצם של שוחרי תרבות ואומנות, אלא גם יעסוק בתכנים שיהיו רלוונטיים לכל המשפחה. ההפנינג שקיימנו היום לקחו בו חלק אלפי משתתפים, וזאת בדיוק הדרך שבה אנחנו מגשימים את חזון המינהל. פירוקו של נושא מורכב כמו מדע בדיוני והנגשתו לקהל ילדים צעיר, במטרה לאתגר ולסקרן, בתקווה שאולי זה גם יביא אותם להתעניין ולעסוק בשלבים מאוחרים בחייהם בתחומים חשובים אלה".

האירוע ביוזמת והפקת מינהל התרבות בניהולה של דרורית גור אריה, צוות המוזיאון וצוות מינהל התרבות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...