הפועל פ"ת תפתח את הליגה בבית מול קטמון

25/06/2017
חדשות


היום התקיימה הגרלת משחקי הליגה הלאומית, ובה נקבע כי הפועל פתח תקווה תארח את הירושלמים במחזור הפתיחה. הכחולים שובצו לבית המוות בגביע הטוטו. קבלו את ההגרלה המלאה בליגה ובגביע הטוטו.

עוד לא סיימנו וכבר מתחילים? עדיין לא, אבל הגרלה כבר יש. הגרלת המשחקים לעונה הקרובה (2017-18) בליגה הלאומית בכדורגל קבעה כי הפועל פ"ת תארח את הפועל קטמון ירושלים במחזור הפתיחה בתאריך 18.8.17.

עוד נקבע בהגרלה כי כבר במחזור השני יצאו המלאבסים למשחק חוץ מול היורדת הפועל כפר סבא. משחק העונה הראשון בליגה מול הפועל ת"א יתקיים רק במחזור ה-15 שיסיים את הסיבוב הראשון, ובו יהיו התל-אביבים "המארחים" למרות שמגרשם הביתי גם הוא כמו של הכחולים הינו "ראש הזהב". בסה"כ 9 מתוך 15 המשחקים של הכחולה בסיבוב הראשון יתקיימו בראש הזהב.

במחזור השלישי תארח הפועל פ"ת את הפועל מרמורק של שינו זוארץ ואייל גולן, בסוג של דרבי פתח תקוואי קטן, כשתפגוש בוודאי מספר שחקנים צעירים של מכבי פ"ת. במחזור השישי תצא הפועל למשחק חוץ קשה מול הפועל ר"ג שמכוונת גם היא אל אחד מכרטיסי העלייה לליגת העל. (ההגרלה המלאה בתחתית הכתבה)

בנוסף נקבע היום גם השיבוץ למפעל גביע הטוטו של הליגה הלאומית. הפועל פ"ת שובצה לבית המוות, ביחד עם הפועל ת"א, הפועל ר"ג ובני לוד. המשחק הראשון יתקיים כבר בתאריך 4 באוגוסט, כשהכחולים יארחו את בני לוד, כעבור שלושה ימים את הפועל ר"ג, ובתאריך 11.8 "יתארחו" אצל הפועל ת"א. שתי קבוצות מתוך הארבע יעפילו לרבע הגמר, וכפי שניתן להבין כל משחקי הפועל פ"ת בבית המוקדם בגביע הטוטו יתקיימו בראש הזהב, כך שלמרות ההגרלה הקשה אולי הביתיות תעשה את ההבדל.

הגרלת המשחקים המלאה של הפועל פ"ת בליגה:

מחזור 1 – הפועל קטמון בבית

מחזור 2 - הפועל כפר סבא בחוץ

מחזור 3 - הפועל מרמורק בבית

מחזור 4 - הפועל רמת השרון בחוץ

מחזור 5 - הפועל נצרת עילית

מחזור 6 - הפועל ר"ג בחוץ

מחזור 7 - הפועל חדרה בבית

מחזור 8 - הפועל ראשל"צ בבית

מחזור 9 - בני לוד בחוץ

מחזור 10 - בית"ר ת"א רמלה בבית

מחזור 11 - מכבי הרצליה בחוץ

מחזור 12 - הפועל עפולה בבית

מחזור 13 - מכבי אחי נצרת בחוץ

מחזור 14 - עירוני נשר בבית

מחזור 15 - הפועל ת"א בחוץ

מחזורים 16-30 יתקיימו באותו סדר עם ביתיות הפוכה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לחדשות ספורט נוספות

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...