הפועל פ"ת תפגוש את מכבי צור שלום בגביע המדינה

15/11/2016
חדשות


הגרלה נוחה יחסית למלאבסים מול קבוצת התחתית בליגה א' צפון. בסיבוב הבא יצטרפו גם מועדוני ליגת העל.

בעשור האחרון ידעה הפועל פ"ת כישלונות אינספור, שלא לומר ביזיונות, במשחקי גביע המדינה בכדורגל. האם השנה הסיפור יהיה שונה? בהגרלת סיבוב ז' שנערכה הערב זכו הכחולים בהגרלה נוחה באופן יחסי, כשבתאריך 20.12 יצאו למשחק חוץ מול מכבי צור שלום שמשחקת במחוז הצפוני של ליגה א'.

סיבוב ז' הוא הסיבוב שבו קבוצות הליגה הלאומית נכנסות למעגל המשחקים, כשבסיבוב שלאחר מכן, בחודש ינואר, תצטרפנה קבוצות ליגת העל. ארבע קבוצות מהליגה הלאומית קיבלו גם הן כרטיס חופשי לסיבוב ח': מכבי נתניה, בית"ר ת"א/רמלה, מכבי אחי נצרת והפועל עכו.

בעונה שעברה הנוער זכה בגביע. העונה הבוגרים?

השם אולי הידוע היחיד בשורות צור שלום הוא השוער תום אלמדון. הקבוצה מהצפון פתחה את העונה לא טוב והיא נמצאת לאחר שמונה מחזורים במקום ה-13 בטבלה עם שש נקודות, לאחר שבמחזור האחרון היא דווקא השיגה ניצחון 3:0 על האחרונה אסי גלבוע.

אגב, קבוצות הנוער של שני המועדונים נפגשו רק לפני 3 ימים, במסגרת הליגה הלאומית לנוער, ואם לשפוט לפי המשחק הזה, לא צפוי לפתח תקוואים טיול כל כך קל במגרש הצפוני, משום שקבוצת הנוער שלהם הצליחה לסחוט נקודה בלבד במשחק שהסתיים בתוצאה 1:1, כשאת שער השוויון כובשים המלאבסים לקראת סיום המשחק.

לחדשות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...