הפועל פ"ת תעבור מחר בבקרה גם ללא כספי העירייה

29/07/2018
חדשות


הפועל פתח תקווה צפויה לשחק השנה בליגה הלאומית ואמורה לקבל לכך מחר את האישור הסופי - תמונת מצב מעודכנת.

מועצת העיר אישרה הערב (ראשון) פה אחד את הארכת המועד שבו תוכל הפועל פ"ת לקבל את התמיכה שכבר אושרה לה עקרונית בסך 750,000 ₪, וזאת בכפוף להשלמת המסמכים שהיא צריכה להציג. ההחלטה היום עשויה לעזור למפרק הקבוצה עו"ד יצחק יונגר לאשר את תקציב המועדון בבקרה התקציבית ובכך להבטיח את השתתפות הקבוצה בליגה הלאומית העונה.

יש לציין כי עדיין עולות מההחלטה שאלות רבות, הקשורות בסיטואציית הפירוק שבה נמצא המועדון, שהתשובות עליהן עלולות לגרום לכך שהכסף לא יגיע בסופו של דבר למועדון, וגם אם כן, קיימות מספר סוגיות משפטיות שיכולות להשפיע על מועד העברת הכסף ולאיזו מטרה ישמש, כך שעדיין לא ברור אם אנשי הבקרה התקציבית יהיו מחר שבעי רצון מההבהרות שיקבלו בנושא זה.

החדשות הטובות הן כי בכל מקרה המועדון צפוי לקבל מחר אישור סופי לשחק בליגה הלאומית, וזאת בזכות תמיכתו של איש עסקים, שחקן עבר במועדון, שהבטיח להוות רצועת ביטחון כלכלית למפרק, ולהשלים מחר את הערבויות הדרושות כדי להעביר את התקציב בבקרה.

לאחר אישור התקציב, צפויה הקבוצה להעביר הילוך בהכנות לעונה הקרובה. אומנם כבר השבוע יחלו משחקי גביע הטוטו, ואלם היעד לגיבוש סגל שחקנים ראוי בראשותו של המאמן מסאי דגו, הוא מחזור הליגה הראשון שיתקיים בעוד פחות מחודש.

בהמשך צפוי להתקיים מכרז להעברת הבעלות על הקבוצה. כפי שדיווחנו כאן בפ"ת נטו כבר בשבוע שעבר, מתארגנת קבוצת של ותיקי הקבוצה, שעשויה לכלול שחקני עבר ואנשים נוספים המזוהים עם הקבוצה, אשר אמורה להגיש הצעה לרכישת המועדון. בראש הקבוצה עומד אדם אמיד מאוד שמשוכנע כי הוא זה שיקבל את המושכות כדי להיות הבוס החדש של הפועל פ"ת.

במקביל גם בעמותת הכחולה נמשכות ההכנות לקראת פתיחת המכרז, ואין ספק שתוגש למפרק הצעה גם ממנה. מבחינת המפרק רצוי כמובן שיוגשו כמה שיותר הצעות, כדי להעלות את המחיר ולהעשיר את קופת הפירוק ככל האפשר.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

הקבוצה
אם לא שמעון אבו לא היתה הפועל אני מקווה שהקהל יתן לו את הכבוד המגיע לו הוא ההיפך מגלנט הוא לא מדבר הוא מבצע גלנט דיבר הרבה ולא עשה כלום חוץ מלפרק את הקבוצה
שיינר יעקב - 30/07/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...