הפועל פ"ת קיבלה ארכה נוספת, תחל את העונה במינוס 11

26/07/2018
חדשות


המועדון קיבל 4 ימים נוספים לאשר את תקציבו בעונה הבאה כדי לשחק בליגה הלאומית. הערעור על הפחתת 2 נקודות נדחה.

הפועל פתח תקווה תפתח את העונה הקרובה במינוס 11 נקודות, אך עדיין לא ידוע באיזו ליגה.

הערעור על הפחתת שתי הנקודות מעידן גלנט עוד טרם הפירוק נדחה היום באופן סופי, ובתוספת העונש האוטומטי של 9 נקודות בגין הפירוק, הקבוצה תחל כאמור את העונה הקרובה בעמדת נחיתות גדולה.

החדשות הטובות הן, כי במקביל בית הדין העליון של ההתאחדות נתן הבוקר ארכה נוספת של 4 ימים, עד יום שני 30.7 בשעה 18:00, להסדיר את העניינים הכספיים מול הבקרה, כדי שזו תאשר את התקציב לעונה הקרובה. ההחלטה נותנת למפרק הזמני עו"ד יצחק יונגר מרווח נשימה של מספר ימים כדי לגייס את הכספים הדרושים כדי שהקבוצה לא תורד לליגה א'. לאחר מכן יפעל יונגר כדי למצוא קונה חדש למועדון שיתחייב להפעיל את הקבוצה מכאן ואילך, לא לפני שיתחייב להזרים לקופת הפירוק סכום משמעותי.

כפי שדיווחנו כאן אתמול לראשונה, לצד עמותת "הכחולה" בהחלט ייתכן שיוגשו למפרק הצעות נוספות של אנשי עסקים וכן של שחקני עבר שמנסים להתארגן כדי לרכוש את המועדון מהמפרק.

גם אם תאושר בסופו של דבר הקבוצה לשחק בליגה הלאומית, בנוסף להפחתת הנקודות יש לזכור כי הקבוצה למעשה עדיין לא התחילה לבנות סגל שחקנים משמעותי, כשאנחנו נמצאים זמן קצר ביותר לפתיחת העונה, כך שבשלב זה לפחות קשה להיות אופטימיים מבחינת סיכוי הקבוצה לשרוד בליגה השנייה.

לחדשות ספורט נוספות בפ"ת

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

פת
אני מקווה מאד שהעמותה הכחולה תקח את הקבוצה אלה אוהדים אמיתיים ובעיקר אנשים הגונים וישרים.
יוסי רוזנצויג - 26/07/2018
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...