הפועל פ"ת פותחת עונה

29/06/2014
חדשות

אם תשאלו את אוהדיה השרופים של הפועל פ"ת בכדורגל – המונדיאל הסתיים. הצפייה בלהטוטים של חמס רודריגז, מסי וניימאר בשבועות האחרונים היתה רק דרך כדי להעביר את הזמן עד לפתיחת העונה של אהבתם האמיתית.

עובדה – בזמן שרובן, שניידר, ואן פרסי וחבריהם נאבקו מול מקסיקו על כרטיס לרבע גמר הגביע העולמי, את מאות מאוהדיה הכחולים של הקבוצה ממלאבס עניין רק דבר אחד – תחילת ההכנות לעונה הקרובה ולמשחקי הדרבי, שהראשון שבהם יתקיים כבר בעוד כחודש, במסגרת גביע הטוטו.

הפועל פ"ת חוזרת לשחק בליגה השישית בטיבה באירופה אחרי שנתיים מתישות בליגה השנייה, אבל אם לומר את האמת, הגלות האמיתית היתה ארוכה יותר, שכן למעשה בפעם הראשונה מזה חמש שנים לפחות תפתח הקבוצה את ליגת העל באופן מסודר וראוי, כלומר: עם מגרש ביתי, בעלים ולא תחת פירוק. לפיכך ניתן להבין את אווירת החג ששררה היום במתחם האימונים של איצטדיון ראש הזהב בפ"ת.

כנהוג במזרח התיכון, ולא רק, אימוני פתיחה לא עוברים בשקט, ואי אפשר לפתוח עונה בלי נפצים ורימוני עשן. אוהדי הפועל פ"ת לא שונים במובן הזה, והם דאגו להפגין את יכולתם גם בהיבט הזה, ולהראות לשחקנים את אהבתם.

אוהדי הפועל פ"ת עושים "שמח"

בהיבט המקצועי – הסגל עדיין לא הושלם, כך שקשה להעריך כרגע את סיכויי ההצלחה של המועדון בשנה הקרובה. בכל מקרה, בין השחקנים שהגיעו לאימון הפתיחה ניתן היה למצוא כמה שחקנים שהעפילו עם הקבוצה לליגת העל, כגון: אורי פסו, איתי אלקסלסי, ליאור אסולין, שחר בלילטי ועוד. לצידם הצטרפו לסגל פנים חדשות כמו השוער קאלה דרשלר, הקשר הסרבי מילוש אדאמוביץ' ומספר שחקנים צעירים ומבטיחים כמו דור חוגי ודור כוכב. גם שגיב כהן, גיא דיין ועמירן שקלים חוזרים לקדנציה נוספת במועדון.

חיוכים באימון הפתיחה

מלאכת הובלת הקבוצה הוטלה על המאמן הצעיר עידן בראון, שהפגין בטחון רב, לצד צניעות ואופטימיות זהירה. המודל של בראון יכול להיות אברם גרנט (שפרשן בזמן האימון את המשחק בין הולנד למקסיקו), אשר הגיע גם הוא למועדון בגיל צעיר, ואת ההמשך כולנו יודעים. עידן מודע ליכולותיו, כמו גם למגבלותיו וחוסר ניסיונו, אך בטוח כי ביחד עם הצוות המקצועי המנוסה שמקיף אותו, ושכולל את רפי כהן וגיא רוזנצוויג, כמו גם מספר שחקנים מנוסים בסגל, ביכולתו להצעיד את הקבוצה להישגים.

גם להם מגיעה קצת נחת

במהלך האימון נמכרו מנויים למשחקי הקבוצה במכירה מוקדמת ובעלות של 800 ש"ח למבוגר, 580 ש"ח לנוער/סטודנטים/נשים/חיילים וכן מנוי מבוגר+ילד במחיר של 1,170 ש"ח. מדובר אומנם במחירים גבוהים יותר מאלו שהיו נהוגים בשנים קודמות, ונותר רק לקוות כי גם היכולת על כר הדשא וההישגים יהיו טובים יותר.

ליאור אסולין - ימשיך לכבוש?

פורטל פ"תנטו יסקר את הפועל פ"ת באופן שוטף לאורך כל העונה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...