הפועל פ"ת: ניסיון לחדש את פעילות מועדון ה-100

17/08/2016
חדשות


בהמשך לאישור הבקרה התקציבית נפגשו קברניטי המועדון עם ראש העיר. משחק הפתיחה מול מכבי נתניה יתקיים ביום שני.

ראש העיר איציק ברוורמן נפגש עם נציגי הנהלת הפועל פתח תקוה, על רקע החלטת הבקרה התקציבית של התאחדות הכדורגל לאשר את תקציב הקבוצה ולאפשר לה להמשיך ולשחק בליגה הלאומית.
מנהלי הפועל פתח תקוה הודו לראש העיר על המעורבות האישית בסוגיה אשר תרמה באופן משמעותי לאישור הבקרה. 
בנוסף, הועלתה האפשרות לחדש את מועדון ה-100 של הקבוצה כדי שיסייע לחלץ אותה ממצבה הכספי. ראש העיר אמר שינסה להוביל זאת בשיתוף הנהלת הקבוצה.

מימין: גל חצור, אורן חפץ, איציק ברוורמן, איתי שונשיין ודורון גלנט

גל חצור, חבר הנהלת הפועל פ"ת וספונסר ראשי: "אנו מודים מקרב לב לראש העיר איציק ברוורמן על הגיבוי המלא שנתן לקבוצה מול הבקרה התקציבית ואשר היה אחד מהגורמים העיקריים שבזכותו עברה הקבוצה את הבקרה, כך שהקבוצה תמשיך ותשחק בליגה הלאומית".

ברוורמן: "אני רואה זאת כחובתי האישית לפעול בכל הכלים העומדים לרשותי שכל קבוצות הספורט העירוניות ישחקו בליגות הבכירות ביותר בכל ענפי הספורט. אני שמח על החלטת הבקרה התקציבית לאשר את תקציב קבוצת הפועל פ"ת ואמשיך לפעול ולסייע לקבוצה ולכל שאר הקבוצות העירוניות בכל עת".

בינתיים מנהלת הליגה הודיע על מועדי שני המחזורים הראשונים בליגה הלאומית. מי שחשב לקבל "חופש" אחרי האולימפיאדה שתסתיים בלילה שבין ראשון לשני, לא יזכה לחופש שכזה, לפחות אם הוא אוהד הפועל פ"ת. ביום שני הקרוב בשעה 19:00 תארח הפועל פ"ת את מכבי נתניה במסגרת המחזור הראשון. המשחק ישודר בערוץ 58. ארבעה ימים לאחר מכן, ביום שישי הבא בשעה 16:30, יתארחו המלאבסים אצל מכבי אחי נצרת במסגרת המחזור השני.

לחדשות ספורט נוספות

שתף ב-

תגובות

יישר כוח מר ברוורמן, מר חצור, מר גלנט...
תודה למר ברוורמן ראש העיר ומר חצור ומר גלנט על שיתוף הפעולה להצלת ולהצלחת...המועדון המפואר בכל הזמנים. הפועל פ"ת הקבוצה שאלפים של אוהדים ברחבי הארץ אומרים שהפועל חסרה בבמה המרכזית. אנו מודים גם לתורמים האלמונים..ומקווים שהמועדון יצא לדרך חדשה...בלי טעויות העבר. בהצלחה לכולנו.
יחיאל תרם - 17/08/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...