הפועל פ"ת מתפוצצת מצחוק

08/01/2016
חדשות

התרגיל עבד ומשחק הרדיוס מול אחי נצרת נדחה בשל תנאי המגרש בנצרת עילית. במקביל, אף אחת מתשע הראשונות ערב המחזור לא ניצחה, והקבוצה של קורצקי יכולה להתכונן בשקט להמשך הליגה.

בעקבות אירועי ההפסד מול מכבי הרצליה לפני שבועיים, נענשה הפועל פ"ת במשחק רדיוס, אותו הייתה אמורה לקיים היום מול מכבי אחי נצרת. כל העולם ואישתו ידעו שאין סיכוי שאיצטדיון גרין בנצרת-עילית יעמוד בפני המבול הצפוי. למרות זאת, משום מה אתמול נקבע סופית שזהו המגרש שיארח את ההתמודדות, לאחר שהערעור שהגישו המלאבסים לא התקבל, ואיצטדיון ראש הזהב נותר היום מיותם.

בניגוד לשבוע שעבר, הפעם נחסך מאוהדי הקבוצה המלאבסית המאמץ המיותר להגיע למשחק, לאחר שהשופט קבע כבר בשעות הצהריים כי המגרש המוצף אינו ראוי למשחק כדורגל. יחד עם זאת, הקבוצה עצמה הייתה כבר בדרכה למשחק, והאוטובוס נאלץ לעשות סיבוב פרסה ולחזור לפתח תקווה.

עוזר המאמן איציק שאקי, ומאמן השוערים רפי כהן, ניצלו את דחיית המשחק כדי לעקוב מקרוב אחרי שחקניה המושאלים של הקבוצה ששיחקו באותה עת בדרבי השכונות של פ"ת בין מחנה יהודה ועמישב, ואולי לצרף אחד מהם בחלון ההעברות הנוכחי.

כהן ושאקי - מחפשים חיזוק?

בינתיים הבשורות הגיעו מיתר המגרשים שבהם כן התקיימו המשחקים בליגה הלאומית. אף אחת מתשע(!) הראשונות בטבלה ערב המחזור לא ניצחה. אשדוד נוצחה ע"י בית"ר ת"א רמלה, ואילו הרצליה (מול אשקלון), ראשון לציון (מול קריית-גת) ובני לוד (מול הפועל קטמון) סיימו את משחקיהן בתוצאות תיקו. המשמעות היא כי ניצחון במשחק ההשלמה יעניק למלאבסים יתרון של 4 נקודות על המקום השלישי. הקבוצה היחידה שחלפה על פני הפועל פ"ת בראשות הטבלה היא הרצליה שמקדימה את הכחולים בזכות יחס שערים עדיף ומשחק עודף.

המשחק הדחוי יתקיים בעוד 11 ימים, ביום שלישי 19.1 בשעה 19:00, וצפוי להיערך באחד האיצטדיונים באיזור המרכז. עוד לפני זה, ביום שישי הבא (15.1, 15:00) תצא הקבוצה למשחק חוץ קשה מול בני לוד.

קבוצת הנשים של הפועל פ"ת בכדורגל גברה השבוע 2:0 על מכבי חולון וסיימה את הסיבוב הראשון במקום החמישי בליגה, עם 4 ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים.

קבוצת כדורסל הנשים של הפועל פ"ת נוצחה אמש ברבע גמר גביע המדינה ע"י בנות הרצליה 71:63 והודחה מהמפעל.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

כאשר יענו אותו..יפרוץ ויעלה לעל!
כמו שכתבתי הכול לטובה. כול מי שמנסה להכשיל את הפועל פ"ת לא יצליח לא באדומים הזויים ומיותרים, ולא בעונשים מפוקפקים. הפועל פ"ת זה מעצמת כדורגל ושום גורם אנושי לא יוכל להזיק לה. קדימה כחולים לעבודה. שבוע טוב !!!
יחיאל תרם - 09/01/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...