הפועל פ"ת - הפסד ראשון בחופים, בשלישי חוזרים לדשא

03/07/2015
חדשות

לאחר שלושה נצחונות, 4 דקות נוראיות בפתיחת השליש השני הביאו להפסד בכורה העונה של הפועל פ"ת בחופים. בשבוע הבא מתחילים האימונים לליגה הלאומית.

המחזור הרביעי של ליגת כדורגל החופים מתקיים היום בחוף פולג בנתניה, והפועל פ"ת פתחה את יום המשחקים מול הפועל חדרה. כבר בדקה השלישית העלה אברטון את המלאבסים ליתרון, אך חדרה איזנה מיד לאחר טעות בהגנת הכחולים. ההגנה של פ"ת נרדמה בפתיחת השליש השני וספגה רביעייה תוך 4 דקות! למרות זאת לקראת סיום השליש צמד שערים של פ"ת (אלימלך ואילוז) החזיר אותה למשחק. השליש האחרון התאפיין בעיקר בהחמצות רבות מצד שחקני אם המושבות. 5:3 בסיום לחדרה.

במסגרת המחזור האחרון בשלב הבתים, ביום שישי הבא (10.7) תשחק הפועל פ"ת מול מכבי נתניה בשעה 17:10. 50 דקות מוקדם יותר ייערך בבית המקביל "דרבי הפרברים" בין כפר קאסם לראש העין. כל ארבע הקבוצות כבר הבטיחו את מקומן בשלב רבע הגמר שיתקיים בעוד שבועיים.

ביום שלישי אימון הפתיחה

ובינתיים, כפי שפורסם אמש לראשונה בפורטל פ"ת, ביום שלישי הקרוב הפועל פ"ת חוזרת לכר הדשא לקראת עונת הכדורגל האמיתית. כידוע, תשחק הקבוצה בעונה הקרובה בליגה הלאומית, ואימון הפתיחה ייתקיים בתאריך 7.7 בשעה 19:00 במגרש האימונים הסמוך לאיצטדיון ראש הזהב.

עד כה לא ביצעה הקבוצה החתמות משמעותיות של שחקנים בכירים, פרט להודעה על החוזה החדש של אורי פסו בקבוצה, והוא גם ישמש כקפטן בעונה הקרובה. נכון לרגע זה, תקציב הקבוצה צפוי להיות נמוך ביחס למועדון בסדר גודל של הפועל פ"ת, וספק אם היא תהיה גורם משמעותי בקרב על החזרה לליגת העל. יחד עם זאת מתן הדגש על שחקני בית מבשר אולי עידן חדש במועדון.

לידיעות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...