הפועל פ"ת העפילה לרבע גמר גביע הטוטו

04/09/2015
חדשות

הכחולים השיגו את הנקודה שאותה היו צריכים כדי להעפיל לשלב הבא במסגרת גביע הטוטו של הליגה הלאומית. בשבוע הבא הליגה אמורה לחזור, כשנצרת עילית תגיע לאם המושבות.

המחזור השלישי והאחרון של הבית המוקדם התקיים היום אחה"צ כשהפועל רמת-השרון הגיעה לראש הזהב, במשחק שלא קבע לאורחת כלום, והמארחת היתה זקוקה לנקודה כדי להבטיח את מקומה בשלב הבא.

בסיומן של 90 הדקות לא הובקעו שערים – 0:0 בסיום, ושתי הקבוצות תשחקנה בשלב רבע הגמר, כשעדיין לא ידוע מתי תערך ההגרלה, כמו גם המשחקים עצמם.

בשורה נוספת לקבוצה השבוע היא חזרתו הצפויה של הספונסר גל חצור, שתעזור בודאי לבעלים החדש דורון גלנט להגדיל את תקציב הקבוצה, שרוצה לחזור כבר השנה לליגת העל. גלנט אף נקט לאחרונה מספר צעדים, כולל חלוקת מנויים בחינם לילדים, וזאת על מנת לקרב את הקבוצה לקהילה ולהגדיל את נוכחות הקהל ביציעים במשחקי הבית.

במחזור הליגה הבא בעוד שבוע, לאחר פגרת הנבחרת, אמורה הפועל פ"ת, שמאזנה מושלם עם שני נצחונות משני משחקים, לארח את נצרת עילית החלשה, במטרה להשיג נצחון ליגה שלישי. אמרנו אמורה, שכן נכון לעכשיו האולטימטום שהציבו מנהלת הליגה וההתאחדות לכדורגל לגבי משחקים בשבת בעינו עומד, ובהחלט יתכן כי הכדורגל בישראל יושבת כבר החל מהשבוע הקרוב.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

כול הכבוד לקומנדו .של האלופים קורצקי.גלנט.ועכשיו גם גל חצור.בהצלחה
מר גלנט רואים שיש סוף סוף.מפקד אמיתי שדואג לילדיי פ"ת.ויוזם דברים של בעל בית אמיתי. אוהדים יש אור בקצה המינהרה.תודה.ותודה וברוך שובך גל חצור היתה הרגשה שלא תזניח את הפועל.בהצלחה.כימעת שכחנו פלוג!!ה קדימה לניצחון הבא .שנה טובה לכולנו,???
יחיאל תרם.כחול 46 שנה !!! - 05/09/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...