הפועל פ"ת בקיסריה: תמונות בלעדיות מהמחנה ועדכונים מהשטח

26/07/2015 | יהלי רואה
חדשות

הפועל פ"ת החלה היום את מחנה האימונים שלה בקיסריה, וממשיכה להתגבש לקראת עונת המשחקים 2015/16. ביחד עם השחקנים החדשים גל בראל, בן אז'ובל, דור אזולאי, אפרים טקה, בן מלכה, שון מלכה, עמירן שקלים, ליאור אסולין וגל מאיו, והנבחנים שעל סף סיכום דור חי חמו ואסף לוי, פלוס עוד שחקנים נבחנים נוספים בתוספת שחקני העונה שעברה, נראה כי אט אט התמונה מתחילה להתגבש סביב קאדר הקבוצה.

כחול אמיתי הגיע לביקור קצר במחנה האימונים, ושמע מהצוות המקצועי את חוות דעתו הכללית עד כה: "האווירה במחנה האימונים כאן בקיסריה מצוינת, התנאים ברמה גבוהה מאוד. מטרת המחנה היא קודם כל לגבש את השחקנים הוותיקים והחדשים כאחד - יש המון שחקנים חדשים, פנים חדשות והיה חשוב מאוד לצאת, לעשות "ברייק" למספר ימים יחד, ללא הפרעות חיצוניות. מעבר לכך, נעבוד על החחלק הטקטי. זו גם הזדמנות נהדרת עבורנו לראות ולבחון מספר נבחנים שהבאנו במיוחד למחנה".

הקבוצה הגיעה בשעת בוקר מוקדמת לקיסריה וכבר קיימה אימון אינטנסיבי תחת השמש הקופחת. ניכר כי שחקנים רבים הגיעו במוטיבציית שיא, כשבכל תרגיל ותרגיל הם מפוקסים במאת האחוזים, ממוקדי מטרה ומנסים להרשים את קורצקי ושאקי.

כאמור, שיאו של המחנה יתרחש ביום שלישי, עת תתמודד הקבוצה במגרש בקיסריה מול עירוני ניר רמה"ש, יריבתה בליגה הלאומית, בשעה 18:00. עדכונים מהמשחק וחדשות נוספות מהמחנה יובאו לכם כאן באתר ובפייסבוק כחול אמיתי.

תמונות בלעדיות ממחנה האימונים:

 

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת בכחול אמיתי

שתף ב-

תגובות

יש מצב לרשימת השחקנים שבמחנה?
ואגב עמירן שקלים לא שחקן חדש...
הפועל עולה - 26/07/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...