הפועל מחנה יהודה עצרה את אשקלון

09/03/2015
חדשות

היום הושלם המחזור ה-23 בליגה א' דרום בכדורגל עם הפתעה גדולה, כשקבוצת הכוכבים של יובל נעים ואבי נמני לא הצליחה לגבור בביתה על הקבוצה הצנועה ממלאבס. בסוף השבוע הקרוב יתקיים דרבי השכונות הגדול של פ"ת בין מחנה יהודה לעמישב.

לכל דבר טוב יש סוף – גם באשקלון יודעים זאת. אומנם קבוצת הגלאקטיקוס מהעיר הדרומית כבר הבטיחה מעשית את חזרתה לליגה הלאומית, אבל היום היא רשמה מכה קטנה בכנף, כשלאחר 11 ניצחונות רצופים וללא הפסד העונה בליגה, לא הצליחה לגבור במגרשה הביתי על הקבוצה דלת האמצעים מפתח תקווה.

חניכיו של יובל נעים לא הצליחו לכבוש מול חניכיו של שרון מרציאנו, שגם הם לא השכילו לעלות על לוח התוצאות. זה נגמר עם 0:0 די סנסציוני במונחים של ליגה א' השנה. התוצאה הזו כמובן שלא תמנע את עלייתה של אשקלון, אך בהחלט עוזרת למלאבסים להתרחק בעוד נקודה מקבוצות התחתית.

יובל נעים. לא כל יום פורים

כבר במחזור הקרוב מצפה להפועל מחנה יהודה קרב לוהט לא פחות, כשהיא תארח את מכבי עמישב פ"ת לדרבי השכונות הגדול של פ"ת. עמישב נוצחה ביום שישי האחרון 2:0 ע"י הפועל מרמורק שדילגה על פניה בטבלה, ואולם הפתח תקוואים עדיין חזק בתמונת הפלייאוף העליון.

הדרבי הקרוב צפוי להיות חם ומעניין, כשהאורחים ירצו ודאי לגמול על ההפסד בסיבוב הקודם, אז הייתה זו דווקא 'מחנה' שהפתיעה בניצחון חוץ.

בתוך כך, עדיין לא נרגעו הרוחות מהדרבי הגדול של פ"ת שהתקיים בשבת והסתיים בתוצאה 0:0. נציגי ההנהלה והאוהדים של הפועל טוענים לקיפוח מצד השופט לירן ליאני, שלטענתם קיפח אותם לכל אורך המשחק, ובמיוחד בפסילת שער חוקי סמוך לסיום. בקבוצה דורשים שבמשחקי הפלייאוף ישובצו שופטים מחו"ל, ומדגישים שהקבוצה איבדה העונה נקודות רבות בשל טעויות שיפוט. מנגד, במכבי ישנה שביעות רצון מהתוצאה, שקירבה את הקבוצה לפלייאוף העליון.

אוהדי הפועל כועסים ובצדק (באדיבות ניסים קלדרון)

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...