הפועל איוב גם בכדורסל

13/03/2017
חדשות


דרמת ענק הערב ברמלה הסתיימה כרגיל בשברון לב לאוהדי הפועל פ"ת, שהפסידה לרמת חן לאחר שתי הארכות בחצי גמר גביע המדינה בכדורסל נשים. 34 נקודות של קריסטל ברדפורד לא הספיקו.

כמה קרוב – ככה כואב. אחת הדרמות הגדולות ביותר בתולדות כדורסל הנשים הישראלי כמעט הסתיימה באחת הסנסציות הגדולות ביותר בכדורסל הנשים, אבל רק כמעט...

מוליכת הטבלה מכבי רמת-חן הייתה אמורה "על הנייר" לטייל מול הקבוצה שבשבוע שעבר סיימה אחרונה בטבלה וירדה ליגה. אבל הערב משחק חלש של רמת חן בתוספת משחק מלחמה של בנות פ"ת והכנה טקטית מעולה של אלי רבי מאמן פ"ת היה צריך להסתיים בהעפלתן של המלאבסיות לגמר ביום חמישי מול אליצור חולון.

המשחק נפתח לא טוב מבחינת פ"ת, אך הרבע הראשון הסתיים לפחות מבחינת התוצאה בצורה סבירה של מינוס חמש נקודות בלבד. ברבע השני נכנסו הפתח-תקוואיות למשחק, ולמרות אחוז נמוך מהשדה לאורך כל הדקות, הצליחו להישאר קרובות בעיקר הודות למספר רב של כדורים חוזרים – 31:27 לרמת חן במחצית.

הלחץ של שחקניות רמת חן נמשך גם במחצית השנייה, ופרט לנקודות מהעונשין הן כמעט ולא הצליחו לפצח את הגנת פ"ת ולהשיג סלים משדה. שלשה של קריסטל ברדפורד בערב "משוגע" מבחינתה (34 נקודות בסה"כ) קבעה שוויון – 56:56 בתום 40 דקות. ברדפורד גם עשתה עבודה הגנתית גדולה על כוכבת רמת חן דניאל אדאמס, שנראתה אומללה במשך דקות רבות.

ההארכה הראשונה הייתה יכולה וצריכה להסתיים בניצחון של פ"ת, אך שוב החטאות מרגיזות מתחת לסל בשילוב נקודות חשובות מהעונשין של רמת חן קבעו 66:66 – הולכים להארכה שנייה. המלאבסיות כבר נראו מותשות, אשלי בברלי כבר יצאה בחמש עבירות, וברדפורד בקושי עמדה על הרגליים. אבל גם כך, בעיקר בזכות אופיר לביא, הכדור האחרון בפיגור נקודה היה של פ"ת, שהחטיאה 3 זריקות מטווח אפס בחמש השניות האחרונות – 74:73 אכזרי בסיום שתי הארכות לרמת חן, שאפילו לא נשאר לה כוח לשמוח בסיום.

הפועל פ"ת מסיימת איפוא את העונה עם הרגשה "מחורבנת" של ירידת ליגה והחמצה גדולה בגביע – נתראה בשנה הבאה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...