הסלבס מבלים גם בחורף

02/11/2014
תקוה'לה

תנועה ערה נרשמה בשבת האחרונה לכיוון קיבוץ נחשונים, כאשר כמה מידועני ארצנו, ניצלו את השבת החורפית הראשונה העונה, לבילוי יום כייף יחד עם זאטוטיהם בפארק נחשונית.

בין הרבים שהגיעו הייתה השחקנית לימור גולדשטיין שהגיעה עם בעלה רון ושני ילדיהם, אשר מיד התיישבו על הג'יפים שבאתר ונסעו לאורך המסלול. אמם, שידועה שנים רבות כצמחונית וניזונה מאוכל בריאות, אישרה לשניים ליהנות מ'שערות הסבתא' המתוקות המחולקות לכל ילד שמגיע למקום, אך לא שכחה לציין בפניהם, כי זוהי מנת הממתק היומית שלהם.

דוגמנית העבר גלית פרבר ובעלה איש העסקים ניר שרצקי, הגיעו אף הם עם 2 מארבעת ילדיהם, שלא עזבו לרגע את המכוניות המתנגשות ומהרגע שהגיעו ועד הרגע שנפרדו מהמקום בילו את מרבית הזמן בין המכוניות המתנגשות למסלול הקארטינג. אופיר בת ה-10 הסכימה להתנתק למספר דקות מהמתקנים הרבים ולזכות את אמה ואת ירון הדר מנכ"ל הפארק, בצילום משותף ומיד לאחריו חזרה בריצה למתקנים.

ירון הדר עם טלי לוונטל ובתה (צילום: לאה הדר) 

גם מלכת היופי במיל טלי לוונטל, הגיעה עם ילדיה והוכיחה כמה הקלישאה בדבר התפוחים שאינם נופלים רחוק מהעץ, היא אכן נכונה. הכוכבת הקטנה הפליאה בפוזות למצלמה בין רכיבה על פוני לנסיעה ברכבת ברחבי הפארק.

בין צילומים לסלפים נהנו ושיחקו הילדים ובילו יחד עם הוריהם, ואפילו הודו למזג האוויר שהיה מקסים ולגשם שגילה איפוק מרשים ונתן את ממטריו רק בסוף היום המהנה והגדוש ולא פגם בהנאה.

בסוף היום סיכמו ההורים באמרה הידועה: "חזרנו עייפים אך מרוצים"...

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...