הסטייל הייחודי של הולה סטייל בגדי נשים

24/06/2020
עיצוב ויופי


לבגדים שאנחנו לובשות יש השפעה עצומה על איך שאנחנו נראות, ולא רק על המראה החיצוני אלא גם על התחושות, שכמובן משתקפות גם הן באופן שבו אנחנו נתפשות על-ידי הסביבה, והכי חשוב, על-ידי עצמנו. לאאוטפיט מנצח יש כוח דרמטי, ולכן כדאי להשקיע זמן ואנרגיות בלמצוא אותו. עם הולה סטייל בגדי נשים החיפוש קל: חולצות ליומיום, חולצות ערב, ג'קטים, שמלות, מכנסיים, סריגים, גופיות ואפילו תיקים – כל מה שאנחנו צריכות מרוכז במקום אחד, ולנו נשאר רק לבחור את האופציות שהכי מחמיאות לנו.

שילוב מושלם של ייחודיות עם פשטות כובשת

"סוד" ההצלחה של המותג הצעיר והאהוב הוא השילוב המדויק בין ייחודיות מצד אחד לבין הפשטות הכובשת של פריטי הלבוש מצד שני.

הקולקציות שיוצר המעצב המוכשר רונן כהן מבוססות על סקיצות מקוריות ועיצובים שמצליחים להביא לידי ביטוי אישיות של ממש גם בלי להתאמץ (והרי מהות הקוּליות היא הנון-שלנטיות שבה אנחנו מצליחות להרשים). בנוסף נשמר איזון מדויק של על-זמניות וטרנדים, כך שלא מפתיע למצוא את כל פריטי הולה סטייל בגדי נשים בחנויות הבוטיק המובחרות (במקביל כמובן לאתר של המותג).

גזרות מחמיאות וגוונים רגועים

דגש חשוב נוסף בכל קולקציה – והקולקציות מתחלפות באופן קבוע כדי לחדש ולרגש – הוא גזרות שמחמיאות לנו. ההבנה המעמיקה של רונן כהן לגבי גוף האישה מוביל ליצירת חולצות שיושבות באופן מושלם על קווי המתאר הנכונים, סריגים נינוחים, שמלות שמלטפות את הגוף וכאמור גם מכנסיים, ג'קטים וגופיות והכל בדיוק כפי שבגדים אמורים להיות – גם יפים וגם נוחים.

עוד אלמנט מובהק הוא הגוונים הרגועים, שתורמים גם הם לקוליות של המותג.

ידידותיות לסביבה ולבני אדם

ב-2020 יש לכולנו אחריות סביבתית, גם בהיבט האנושי וגם בהיבט הפיזי. גם עסקים מחויבים לפעול תוך התחשבות בכדור הארץ ובבני האדם, וגם הולה סטייל בגדי נשים בהחלט מקפידה על כך. ראשית, כל פריטי הלבוש עמידים לטווח ארוך כך שהמשאבים שהושקעו בייצורם יניבו מקסימום תועלת. שנית, ישנה העדפה מובהקת לחומרי גלם אקולוגיים, תוך ניצול האופציות החדשניות הקיימות כיום. גם האריזה והשילוח מתבצעים תוך מאמץ מתמיד לצמצם את הפגיעה בסביבה, ועוד דרך שבה המותג משפר את סביבתו היא באמצעות תמיכה במוסדות חברתיים חיוניים כמו המרכז לנפגעות תקיפה מינית ובית השאנטי.

מדיניות המשלוחים של הולה סטייל בגדי נשים

את כל פריטי הלבוש המשמחים – חולצות ערב, גופיות, ג'קטים לנשים, שמלות ועוד – ניתן לרכוש באתר של המותג. המשלוחים מגיעים תוך ימים בודדים, עד הבית או לנקודת איסוף קרובה, לפי הבחירה של כל לקוחה, ועבור הזמנות גדולות לא נגבית עלות נוספת על השילוח.

על-מנת שהקנייה תתבצע בראש שקט באמת, ישנה אופציית החזרה של פריטים שמתגלים כלא מתאימים, מכל סיבה שהיא. ניתן להחזיר ביגוד שלא נלבש ללא שום מגבלה, בעלות המשלוח בלבד.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...