הסוף לעבריינות החנייה באם המושבות?

05/09/2016
חדשות


השבוע הושק לראשונה בשכונת אם המושבות בפתח תקווה אתר חברתי מחאתי - "ג'ונגל חנייה באם המושבות", שקם על ידי קבוצה מתושבי השכונה המוחים על אוזלת ידם של העירייה והמשטרה בטיפול בעברייני חנייה בשכונה.

כל מי שגר, או מזדמן לו לבקר בשכונת אם המושבות בצפון פתח תקווה, ודאי שם לב לחוסר הציות לחוק בכל מה שקשור לחניית כלי הרכב, ולסכנות הנובעות מכך. תושבים שאכפת להם החליטו לעשות מעשה והקימו אתר אינטרנט שיילחם בתופעה המרגיזה והמסוכנת.

לדברי מקימי האתר מטרת אתר "ג'ונגל חנייה באם המושבות" הינה לגרום לעיריית פתח תקווה ומשטרת פתח תקווה להציב פיקוח על החניות בשכונה באופן קבוע (כולל בסופי שבוע) באופן שיחזיר את השלווה למדרכות השכונה ולא יסכן את הולכי הרגל בשכונה שנאלצים פעם אחר פעם לרדת לכביש ולהסתכן בגלל עברייני חנייה שמחנים היכן שבא להם.

מתוך האתר החדש

אתר האינטרנט מאפשר כעת לכל תושב בשכונה להעלות תמונות של עברייני חנייה בקלות ומיד לאחר מכן האתר שולח את התמונות לבעלי התפקידים בעירייה ובמשטרה על מנת להראות להם ממה תושבי השכונה סובלים.

בנוסף באתר ניתן לראות את דרישות התושבים ומפת החניות המסוכנות בשכונה. האתר קם בהתנדבות מלאה במטרה לטפל בתופעה מטרידה זו שרק גוברת לאחרונה.

לפרטים מלאים וכניסה לאתר:

http://www.jungle.em-hamoshavot.org.il/

בעלי האתר מדגישים כי מטרתו היא לא לתת דוחות דרך התמונות, אלא לגרום לעירייה ולמשטרה לפעול באופן קבע ובסופי השבוע ולהציב פקחי חנייה בשכונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...