המלך שלמה

18/06/2016 | מיכל גולן
חדשות


שורה 2, כסא 36 - מחכה לתחילת ההופעה, ולבואו של הקסם הזה שאני מצפה לו ולמעשה גדלתי עליו.

שלמה ארצי באצטדיון המושבה, בפתח תקווה. חלום שמתגשם, גאווה עירונית.

אחרי כל ההכנות והתאמת האצטדיון להופעה לאט לאט הכסאות מתמלאים בקהל, החל מילדים בני ארבע  שהגיעו עם ההורים ועד בוגרים. האצטדיון מתמלא עד אפס מקום, 6000 צופים, מתוך העיר ומחוצה לה, הגיעו להופעה.

ואז, לקראת השעה 21:00 הוא עולה לבמה. זוהי הופעה ראשונה של שלמה ארצי בפתח תקווה. כבר מהשיר הראשון, מהצליל הראשון, הוא כובש כל אחד ואחת מאלפי הצופים שהגיעו.

הופעה מדהימה שכללה מגוון רחב של שירים, כמו "נבראתי לך", "לא עוזב את העיר", "ארץ חדשה", "שדות של אירוסים", "ירח" ועוד מגוון רחב של שירים, כולל מאלבומו החדש "קצפת".

במהלך ההופעה שלמה ארצי ירד אל עבר הקהל מספר פעמים, וזאת למרות שנפצע ברגלו במהלך הופעה בקיסריה. הוא נתן את כל כולו על הבמה ואף הפך את הקהל לחלק מהחוויה - כל אחד ואחת מהאני הפנימי ועד החוויה האישית בה לוקחים את השירים פנימה, אם מדובר באהבה, אומץ, רגש הטוב שבאדם. שלמה ארצי זמר ופרפורמר עם קול שמשתבח עם השנים.

רגע שיא היה כאשר הוא הקדיש את השיר "מלך העולם" לפצועי מלחמה שהוזמנו להופעה ולחולים במחלת הסרטן שהוזמנו גם הם. המילים של השיר והמלודיה לא השאירו אף עין יבשה .במהלך ההופעה עלה יחד איתו גם הזמר שמעון בוסקילה שהופיע בביצוע סוחף ומדוייק לשיר 'יא מאמא'.

לקראת סוף ההופעה לבקשת הקהל הוא חזר לבצע עוד שיר אחד נוסף, עוד קצת לפני שהקסם הזה מסתיים, עד לפעם הבאה. אז ביצע את השיר המרגש 'האמת', שמזיז כל נים בגוף, עוצמות מדהימות כשכל מילה פורטת על מיתרי הלב. זו היתה הופעה מושלמת - אושר צרוף.

כולי ציפייה להופעות רבות נוספות של אמנים מהשורה הראשונה כאן בעיר שלנו, פתח תקווה.

מאחלת לכולם סוף שבוע מהנה מלא בטוב!

שתף ב-

תגובות

היה נפלא!
שום מילים לא יכולות לתאר את ההרגשה שהייתה שם
אורי עובד - 18/06/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...