המכשיר שיפעיל לכם (כמעט) את כל השרירים בגוף

21/07/2022
בריאות ובטיחות


אתם מרגישים כי אתם מבלים יותר זמן במכון הכושר מאשר בבית? הגיע הזמן שתכירו את המכשיר שהולך לשנות את כל מה שהכרתם עד כה. מכשיר EMS הוא מכשיר שמטרתו להגביר את האפקטיביות של האימון. כל זאת כאשר אתם מורידים את זמן האימון עד המינימום האפשרי מבלי להתפשר על התוצאה הסופית. כל מי שנמאס לו ללכת לחדר הכושר או כל מי שלא משיג את התוצאה הרצויה – יש לו פתרון. מכשיר אחד שהולך לשנות את כל מה שיצא לכם להכיר על אימונים עד היום. לא מעט אנשים בוחרים באימון מהסוג הזה בתור האימון הנכון עבורם. זוהי ההזדמנות שלכם להשתמש במכשיר שיצעיד אתכם אל עבר השגת המטרה הרצויה.

אימון שמפעיל (כמעט) את כל השרירים

הבעיה העיקרית עם האימונים הרגילים בחדר הכושר היא שהם מחולקים לשרירים מסוימים. בכל אימון אתם נדרשים להפעיל קבוצה אחרת של שרירים מה שמביא אתכם להתאמן ללא הפסקה. תצטרכו להגיע 3-4 פעמים בשבוע לחדר הכושר כדי שתוכלו להספיק לאמן את כל השרירים. המציאות הזאת היא מציאות מאתגרת שלא כולם יכולים להתחייב לה. מה תעשו אם תפספסו את אחד האימונים? תמצאו אתכם במצב שבו לא אימנתם קבוצת שרירים מסוימת כמו שצריך. אימון EMS הוא אימון שמפעיל ביחד את כל השרירים מה שחוסך לכם אימונים רבים.

להשיג את התוצאה הרצויה בזמן קצר

מצאתם את עצמכם מתאמנים מסביב לשעון, אך התוצאה הרצויה לא מגיעה? יכולות להיות לכך כל מיני סיבות, שחלקן לא בהכרח קשורות לאימונים. אך אם אתם שומרים על תזונה נכונה, ומשתדלים לישון כמו שצריך בלילה, אין סיבה שלא תשיגו תוצאות רצויות. כל טעות קטנה באימון עצמו עשויה להרחיק אתכם מהשגת התוצאות שחלמתם עליהן. שיטת האימון EMS היא שיטה שבה כל אחד יכול להשיג את התוצאה שהוא רוצה. מכיוון שהאימון הוא אפקטיבי וממוקד לא צריך לבחון כל מיני מרכיבים קטנים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לתת את כל כולכם באימון הספציפי שאליו אתם מגיעים.

אימון אחד בשבוע של 20 דקות

גם אנשים שלא היה להם זמן ללכת לחדר כושר יכולים להשיג תוצאות מעולות. מכשיר EMS מאפשר להשיג תוצאות מדהימות באימון אחד בשבוע שנמשך בסך הכל 20 דקות. למי מאיתנו אין 20 דקות פנויות כל שבוע שאותן הוא יוכל להפנות לטובת אימון אפקטיבי? לא תצטרכו להגיע למצב שבו אתם נאלצים לבזבז שעות ארוכות על אימונים בחדר כושר. בסך הכל תצטרכו להגיע לאימון אחד במקום שקרוב לבית שלכם. אימוני EMS מתבצעים בהמון מכונים שונים שבכל אחד מהם תוכלו למצוא אנשי צוות שונים. ברגע שתתחילו לראות את התוצאה הרצויה לא תהיה סיבה שתפסיקו את האימונים.

התחייבות להשגת התוצאה הרצויה

עד היום אף אחד לא היה מסוגל להתחייב לכם שתשיגו את המטרה שהצבתם לעצמכם? זה נוגע מכך שלא בחרתם את שיטת האימון המושלמת בשביכם. אימוני EMS הם אימונים שבהם ניתן יהיה להשיג כל מטרה. כמובן שקצב ההתקדמות עד להשגת המטרה הוא משתנה, אך זה לגמרי אפשרי. מדובר על השיטה היחידה שבה יהיה אפשר להתחייב בפניכם כי תשיגו את התוצאה המושלמת. עם זאת עליכם לזכור כי מלבד האימונים יהיה עליכם לשמור על תזונה ועל שינה אפקטיבית. ברגע שתעשו זאת, תוכלו לראות את ההתקדמות שתביא אתכם אל המקום הרצוי. התוצאה שעד לא מזמן הייתה נראית לכם כמו חלום רחוק תהפוך למציאות.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...