המוני חוגגים במצעד הענקים של פורים בפתח תקווה

24/03/2016 | ניסים קלדרון
חדשות

כמעט כל העיר הגיעה הבוקר למסלול צעדת העדלאידע בפ"ת כדי לחגוג את פורים ולצפות במסיבה הכי גדולה בארץ. כדאי לכם להיכנס – אולי גם אתם בפנים.

זו השנה השלישית ברציפות שמתקיימת העדלאידע של פ"ת, והשנה הייתה זו העדלאידע הגדולה מכולן, שכללה בובות ענק מיוחדות שהובלו בחוטים לאורך המסלול. הפעם, בשונה מהשנתיים הקודמות, לא ניתן היה לקיים את המצעד במרכז העיר, בשל מימדי הבובות.

פתח תקווה חוגגת

רבבות אדם מהעיר וגם מערים שכנות התייצבו הבוקר בשעה 11:00 בדיוק לאורך ציר התהלוכה שהחל בפארק הגדול לאורך רחוב ז'בוטינסקי לכיוון מרכז העיר.

בראש התהלוכה צעדו ראש העיר איציק ברוורמן וחברי המועצה, כשאחריהם עשרות להקות המחול של העיר, כשכל להקה כוללת עשרות רקדניות שמקדימות בובת ענק אחרת. במצעד נכללו גם עמותות למען הקהילה, קבוצות ספורט ועוד.

ברוורמן התחפש לקאובוי

יום של קיץ היה היום בפ"ת, למרות שרק חודש מרץ, וחלק מהחוגגים הלכו ודאי לים לאחר המצעד, להצטרף למי שנמצא שם כבר מהבוקר. בכל מקרה דאגו מנהלי הלהקות לשתייה לרוקדים ולרוקדות, ובקהל נרשמו לא מעט אנשים שנתפסו לא מוכנים, והגיעו ללא משקפי שמש, כובעים, קרם הגנה או מספיק נוזלים מהבית.

גם הפנדה הגיעה

המצעד אמנם החל באיחור של כחצי שעה, אך פרט לכך עשו השוטרים, הסדרנים ובעלי התפקידים את מלאכתם נאמנה.

נתראה בשנה הבאה, ובינתיים אפשר כבר להתחיל בהכנות לפסח ויום העצמאות – שלא נפסיק לחגוג...

פורטל פ"ת נטו מאחל פורים שמח לכל תושבי העיר!

מוזמנים ליהנות מתמונות נוספות מהאירוע (באדיבות היסטוריון העיר ניסים קלדרון), וגם לשלוח לנו תמונות שלכם מחופשים, במייל: info@ptneto.co.il

נשמח לפרסם את התמונות השוות בדף הפייסבוק שלנו

שתף ב-

תגובות

איך תמיד יש טיפוסים מגעילים שלא יודעים לפרגן לראש העיר.
קראתי מספר תגובות שפתחו טיפוסים המחפשים ליקויים בכול מה שזז בפ"ת, שאומרים שהעדלאידע שנערכה היום זה בזבוז כספי ציבור, וראש העיר צריך לפרוש, ואנשים התמרמרו, ועוד שטויות...כמי שהיה היום בחגיגה המקסימה ולידי עמדו תושבים מחוץ לעיר עם ילדיהם, ויחד עם הורים רבים רבים, שהגיעו מחופשים בליווי הילדים הסבתות והסבים. כולם עד האחרון שבהם, שיבח את מה שהביא ראש העיר לפ"ת. והיו מלאי גאווה, מלבד יוצאי הדופן שהם מיעוט.
שגיא מעייני - 24/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...