המדריך המלא לשילוב ארונות בחדר השינה

16/03/2017
עיצוב ויופי


בעלי דירות בפתח תקווה והסביבה נהנים כיום מעליית מחירי הנדל"ן, אך במקביל הם צריכים גם ללמוד כיצד להסתדר עם חללים קטנים יותר. אחד הפתרונות לכך יכול להיות שילוב ארונות בחדר שינה לחיסכון במקום.

מחירי הדירות בישראל עולים בהדרגה ואפשר לראות זאת בעיקר באזור המרכז. מי שגר בפתח תקווה והסביבה למשל מזהה את המגמה אצל קבלנים שבונים דירות חדשות, בעוד בעלי הנכסים עצמם מבינים שעליהם לבצע התאמות ושינויים. הדירות החדשות נבנות מלכתחילה קטנות יותר כדי לנצל את השטח וגודל סטנדרטי של חדר ממוצע עומד על 10 מ"ר בלבד.

השאלה המתבקשת היא כיצד מסתדרים עם החללים הקטנים ושומרים על איכות חיים גבוהה. הפתרון לכך יכול להיות ארונות. זהו פתרון אחסון יעיל, נגיש וזמין שמשדרג את ערך הנכס ומסייע לייחד אותו בהשוואה לדירות אחרות באזור פתח תקווה. בנוסף, יש כיום סוגים שונים של ארונות וניתן להשוות ביניהם לפי פרמטרים אחידים.

איזה ארון מתאים לחדר שלכם?

האפשרויות לשילוב פתרונות אחסון בחדר שינה נעות בין ארונות עם דלתות נפתחות לבין ארונות הזזה. היתרון של דלתות שנפתחות כלפי פנים הוא חלל גדול יותר לאחסון החפצים האישיים והבגדים, בעוד דלתות הזזה נפתחות לצדדים ולכן אפשר למקם מולן מיטה, שידה ורהיטים נוספים.

הארון שמתאים לחדר שלכם צריך להיבחר לפי הגודל הפנוי ואופי השימוש. אם למשל הארון צפוי לשמש את כל בני הבית וגם את הילדים, כדאי לתת עדיפות לארון קיר גדול ולנצל את החלוקה הפנימית של המדפים והמגירות לטובת הפרדה בין הבגדים. לעומת זאת, בארון סולידי יותר אפשר לשלב דלתות פתיחה רגילות עם מראה. כך שומרים על הניסיון לחסוך במקום ומונעים את הצורך בתליית המראה על קיר נפרד, אך עדיין נהנים ממרחב אחסון גדול מהרגיל.

הארון שתבחרו גם אמור להתאים למסגרת התקציב שתקבעו מראש. ארון לחדר שינה אמור להיות השקעה לטווח ארוך, אך המחיר הראשוני שלו גבוה בהשוואה לרהיטים אחרים בבית. ודאו שאתם בוחרים ארון לפי מסגרת תקציב מסוימת והתייעצו עם אנשי מקצוע בכל מקרה של דילמה או התלבטות.

הערך הדקורטיבי של ארונות בחדר השינה

הארון שתמקמו בחדר השינה ישנה לחלוטין את האופי של חלל הפנים. זהו רהיט דומיננטי ובעל נוכחות שקשה להתעלם ממנו. כתוצאה מכך, עליכם לקחת בחשבון את הערך הדקורטיבי של הארון ולבחור אותו גם מתוך שיקולי עיצוב.

נסו להגיע לפחות כמה פעמים לאולמות התצוגה והתרשמו מסוגים שונים של ארונות. קראו מידע באתרי האינטרנט וקחו השראה מעיצובים קיימים. עם זאת, השאירו מקום לגמישות מסוימת ולביטוי אישי בעיצוב של הארון. את הביטוי האישי תשיגו למשל בעזרת בחירה בחומרי גלם ספציפיים, פרזול בידיות ועוד. אלו דברים קטנים שיעשו הבדל גדול בעיצוב ובתחושה. 

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...