המאבטחים של פ"ת מוכנים לפתיחת שנת הלימודים

29/08/2017
חדשות


כחלק מהיערכות לפתיחת שנת הלימודים, קיים אגף הביטחון ושירותי חירום כנס מאבטחי מוסדות חינוך בעיר בהשתתפות 158 מאבטחי מוסדות החינוך וקב"טים עירוניים.

יריב סנדלון מנהל אגף הביטחון ושירותי חירום בעיריית פתח תקווה העביר הרצאה בנושא דגשי אבטחה, פקד אודי אלבוגן קצין אבטחה, חבלן משטרתי, העביר הנחיות ודגשי משטרה בהרצאה מקצועית בנושא תפקידי וסמכויות מאבטחי מוסדות חינוך. 

צילום: עיריית פ"ת

יודגש כי ביום הלימודים הראשון, האזורים בהם יש מוסד חינוכי יתוגברו באנשי אבטחה אשר יערכו סיורים משותפים עם שוטרים וזאת על מנת לסייע להורים ולילדים ולהבטיח ששנת הלימודים תפתח כסדרה.

במהלך הכנס שהתקיים אמש (28.8) חולקו תעודות הצטיינות ופרס כספי מהעירייה ל- 12 מאבטחי מוסדות חינוך שנבחרו ע"י הקב"טים אשר במהלך שנת הלימודים תשע"ז היוו דוגמא ומופת במילוי תפקידם על המסירות, הנכונות, היעילות והאיכותיות במהלך ביצוע עבודתם כמאבטח בית ספרי בפתח תקוה, היכרותם ויחסם הסבלני והרגיש לאוכלוסיית ביה"ס לצד המקצועיות שהם מגלים, גורמים לתחושת בטחון, בנוסף לשיתוף הפעולה ההדוק בין כל הגורמים המקצועיים: הרשות, המשטרה וחברת האבטחה.

מ"מ ראש העיר והממונה על הביטחון הרב אוריאל בוסו: "מידי שנה לקראת פתיחת שנת הלימודים אנו מקיימים כנס למאבטחים ולקב"טים על מנת לחדד שוב את נהלי האבטחה והביטחון במוסדות החינוך. היה לנו גם הכבוד לחלק תעודות הערכה ל-12 מאבטחים שמילאו את תפקידם בצורה מיטבית וגילו מסירות ויעילות יוצאי דופן. אני מאחל בהזדמנות זו לכולם שנת לימודים פורייה ובטוחה". 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...