הלם בהפועל פ"ת

28/11/2014
חדשות

מי שהמציא את הביטוי הפועל איוב לפני שנים רבות כנראה לא ידע כמה שהוא צודק. המועדון המפואר, שעובר בעשור האחרון טלטלות רבות, מסיים עוד שבוע עם בשורות קשות.

לקבוצת הכדורגל של הפועל פ"ת, שנמצאת במקום האחרון בליגת העל, מחכים עשרה ימים גורליים מאוד מבחינה מקצועית. לקבוצה צפויים שלושה משחקים חשובים החל ממחר: משחק בית מול בני סכנין, משחק חוץ מול בית"ר ירושלים (שנכון לרגע זה לא ייערך בטדי) ודרבי מול מכבי פ"ת, שלו כמובן גם חשיבות יוקרתית.

אבל בהפועל פ"ת, כמעט כרגיל, הנושא המקצועי נדחק לשוליים. יותר מידי פרשות ופרשיות העסיקו את כל מי שמקורב לקבוצה בימים האחרונים. היום הותר לפרסום כי מנהל הקבוצה הבוגרת, עופר צברי, חשוד בדריסת שוטרת, ובית המשפט האריך את מעצרו עד ליום רביעי. הידיעה היכתה בהלם את אנשי המועדון ואוהדי הקבוצה, כשביטויים כגון "אם בארזים נפלה שלהבת", "לא נתפס" וכדומה, חוזרים שוב ושוב.

ימים סוערים. אוהדי הפועל פ"ת

האירוע הקשה הזה מצטרף לידיעה הקשה מאתמול, שבישרה כי מישל שטרית, דמות מוכרת ואהובה בפ"ת, שם קץ לחייו, ליד האנדרטה לזכר בנו, אלי (לילוש) שיטרית ז"ל, שנהרג בתאונה לפני כשנה וחצי. אלי שיטרית היה שחקן במחלקת הנוער של הפועל פ"ת.

ברקע כאמור, עבר על הקבוצה שבוע לא קל, ודומה כי נסיונותיו של הבעלים, דורון בן דקון, לשקם את הקבוצה מבחינה תדמיתית, כלכלית ומקצועית, ממשיכים וימשיכו להיתקל בקשיים רבים. במהלך השבוע שוחרר מהמועדון החלוץ ליאור אסולין, כשעדיין לא ברור אם יובא חלוץ במקומו, לאור המצוקה התקציבית.

הקהל של הקבוצה, שידוע בכוחו הרב ובתמיכתו, ואף כונה ע"י עידן בראון, מאמן הקבוצה, כ"שחקן העיקרי שלנו", עבר גם הוא טלטה השבוע, לאחר שנתגלעו חילוקי דעות קשים ביחס למשחק הקרוב מול בני סכנין. בנוסף, בשבועות הקרובים צפוי להתפרסם דו"ח הפירוק של הקבוצה, שפורקה לפני כשלוש שנים, והוא ודאי יעורר תגובות והדים רבים.

לאור כל זאת, משימתם של קברניטי המועדון והצוות המקצועי לגרום לשחקנים, שנמצאים בנחיתות מקצועית מול רוב קבוצות הליגה בכל מקרה, להפיק את המקסימום מעצמם על המגרש, הופכת לקשה עוד יותר. וכרגיל, הקהל הוא זה שיכול לעשות את ההבדל, בעידוד נטו ובתמיכה הדדית. ימים יגידו אם כך אכן יקרה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...