הלכה האולימפיאדה? תקוה'לה מודאגת

15/07/2016
תקוה'לה


ממשלת צללים חדשה בפתח תקווה? טוטו תמוז בדרך לסין והנוער של פ"ת מתגייס. על כל זאת ועוד המון דברים בגיליון מס' 2 של תקוה'לה – מוסף הרכילות ההומוריסטי של פורטל פ"ת.

הערה חשובה: המדור כולל תכנים סאטיריים ויש לקבלם בהקשר זה

ביום ראשון תתקיים חנוכת המגרש החדש בגן יהונתן בכפר גנים. חברי האופוזיציה ופעילים החליטו השבוע להקדים את ראש העיר וקיימו טקס גזירת סרט אלטרנטיבי מחוץ למגרש, ואפילו הפיצו את זה בקידום ממומן בפייסבוק. את תקוה'לה זה דווקא משעשע והיא החליטה להקיש לכך את החידה השבועית (בהמשך...).

שנים של עבודה קשה ירדו לטימיון? נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית, התקוה היחידה של תקוה'לה להביא מדליה אולימפית לפ"ת בצרות. השבוע נודע כי תקרית חמורה, שכללה לכאורה בעיטה של המאמנת אירה ויגדורצ'יק באחת הנערות, גרמה למשבר חמור בקרב הנבחרת, שמורכבת כידוע ברובה ממתעמלות פתח תקוואיות. עד לכתיבת שורות אלה עדיין לא ברור כיצד תסתיים הפרשה, כאשר המתעמלות והוריהן דורשות להדיח את המאמנת. אולימפיאדת ריו תיפתח בעוד שלושה שבועות.


חיילי העתיד של פתח תקווה חגגו השבוע בכנס המתגייסים ביד לבנים – תשמרו עלינו ובעיקר על עצמכם.


השד העדתי שוב יצא השבוע מהבקבוק, מה שמזכיר לנו את הבדיחה על סטיבי וונדר, שמספרת כי כשנולד סיפרו לו שהוא עיוור. תגובתו הראשונה הייתה: "לא נורא, העיקר שאני לא שחור".

ולגבי גדעון אורשר – הוא בוודאי אמר לעצמו השבוע כי אילו רק המאמן הצרפתי היה משתמש בקצת יותר שחקנים ממוצא מערבי, בטוח היה מנצח את פורטוגל ביורו.

תודו שיש לנו הרבה יפים ויפות בעיר. הם הוכיחו את זה באירוע הגדול האחרון, שאליו הגיעו לבקר גם עומרי וקסניה מהאח הגדול, ליהי גרינר עם ילדיה והזמר עידן יניב. אז למה שלא נפרגן שוב? לסיפור המלא...

גם לחתולים בעיר שלנו יש תקווה – תחנות האכלה מותקנות בימים אלה ברחבי העיר. לסיפור המלא...

אבישג סולומון מסוכנות 'רוברטו', סיימה שירות צבאי כמש"קית נפגעים ואוטוטו פוצחת בלימודים - "מדעי ההתנהגות באקדמית יפו". אירובי והרמת משקולות הם הספורט האהוב עליה: "אני מתאמנת חזק עוד מכיתה ו'". הספר 'שיחות על תורת המשחקים' נמנה על האהובים עליה. ואיך בלי חבר: "סטודנט להנדסה ו... כיף לי איתו".

(צילום: חיים כהן)

מה יהיה האירוע האלטרנטיבי הבא בפ"ת?

  • עדלאידע בפורים
  • חגיגות יום העצמאות
  • מסיבת משתחררים
  • כל התשובות נכונות

מזל טוב לקבוצת הכדורסל "היכל חנה/מורשה" – האלופה החדשה בליגת הקהילות ובתי הכנסת בפ"ת.

אחד משלנו – טוטו תמוז בדרך לליגה השנייה בסין.

ורגע של רצינות: תעשו לנו טובה – מספיק לשכוח את הילדים במכונית. הפייסבוק והווטסאפ יחכו לכם.

נתראה בשבוע הבא...ועד אז - נשיקות!

חומרים למדור ניתן לשלוח במייל: info@ptneto.co.il

 לגילון הקודם - לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...