הכרויות לקרייריסטים - המערכת שתעזור לכם למצוא בן או בת זוג

09/12/2018
איכות חיים


לא פעם, אנחנו יכולים לראות בסרטים ותוכניות שונות, הן עלילתיות והן דוקומנטריות, סיפור שמוכר היום לכולנו, גברים ונשים. קרייריסטים אשר לא יכולים להתנתק מהעבודה שלהם אף לא לרגע. לא משנה אם מדובר בדברים קטנים או גדולים, וכתוצאה מכך, יש להם קושי לייצר מערכות יחסים עם התחייבות ארוכת טווח. זה כמובן גורם להם להרגיש מאוד בודדים.

אנחנו חיים בעידן בו קשה מאוד שלא להיות קרייריסט. בין אם אנחנו עצמאים שרוצים לפתח את העסק שלנו ומוכנים להשקיע בכך את כל החיים שלנו, ובין אם אנחנו שכירים אשר מבינים שיש ציפייה שכך נעשה ואם לא ננהג כך, אנחנו עלולים להפסיד את מקום העבודה שלנו. במצב של שוק העבודה, זו לא אופציה שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו.

לכן אנחנו לא יכולים להתנתק מהסלולר, מהמחשב שלנו, אנחנו חוזרים הביתה מאוחר אחרי שיצאנו ממנו מאוד מוקדם, אנחנו לא לוקחים חופשות והרבה פעמים גם עובדים בסופי שבוע, אין שעות, אין לילות, והיכולת שלנו לקבוע דברים שלא קשורים לעבודה, הצגה, סרט או ארוחה, היא מינימלית מאוד.

מערכת הכרויות לקרייריסטים נועדה לפתור את הבעיה הזאת, לפחות בהקשר הזוגי. על מנת לאפשר לנו לייצר קשר עם אנשים שמבינים את הסיטואציה בה אנחנו נמצאים, את אורח חיינו, אנשים שחיים בשדרה דומה לשלנו, הרי שאנחנו צריכים להיות חלק ממערכת היכרויות שרשומים בה עוד אנשים כמונו, קרייריסטים שאינם יכולים להתפשר ולוותר על רגע מהעבודה, אבל רוצים לייצר מערכת יחסים, רוצים להקים זוגיות טובה וארוכת טווח.

לפני שנסביר כיצד זה עובד, חשוב לומר, מערכת הכרויות לקרייריסטים היא לא מספיקה בשביל שנוכל לייצר קשר טוב ואיכותי. בשביל זה אנחנו צריכים יותר מזה, אנחנו צריכים להשקיע בעצמנו, אנחנו צריכים להיות מסוגלים לייצר קשר ולעבוד עליו בשביל לשמר אותו. זה לא מספיק בהכרח שנכיר מישהו או מישהי.

כיצד המערכת עובדת לטובתנו

הרעיון הוא פשוט, אנחנו פשוט מתחברים למערכת, מציינים תכונות אופי, תחומי עניין, מקום עבודה וכדומה, וכך אנשים שרוצים להכיר, כמונו, בני או בנות זוג, יוצרים איתנו קשר ויכולים לנהל איתנו שיחה דרך המערכת, לאחר מכן הם יוכלו ליצור איתנו קשר במחשב או בסלולר.

אנחנו יכולים להוסיף אל תוך הכרטיס שלנו פרטים שונים, כולל תמונות, בשביל שנוכל לספק את כל המידע הרלוונטי אודותינו. בצורה כזו, יהיה קל לצד השני לדעת מי אנחנו.

צריך לומר, מערכות שכאלה טובות לא רק בשביל שנוכל להכיר בני או בנות זוג ולשבור את הבדידות, הן טובות בשביל להכיר אנשים באופן כללי, ואם מישהו חש לחץ מצד המשפחה, אין ספק שהמערכת הזאת תעזור לו להתמודד איתו ובסופו של דבר להכיר מישהו או מישהי, ובכך לבלום את כל הלחץ שמופעל עליו או עליה.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...