הכירו את נאמני הסביבה הצעירים של פ"ת

29/09/2017
חדשות


השבוע התקיים במרכז לחינוך סביבתי בפ"ת טקס הוקרה והערכה לבוגרי כיתות י' שסיימו את שנת ההתנסות הראשונה שלהם במסגרת התוכנית 'התפתחות אישית ומעורבות חברתית' כנאמני סביבה.

בתוכנית שתפסה תאוצה בשנה זו השתתפו 30 תלמידים (לעומת 15 אשתקד) מ-5 תיכונים בעיר. את הטקס פתח ארתור דיגלו מנהל התוכנית 'נאמני סביבה' אשר סקר בסרטון מרשים את תרומתם ועשייתם של התלמידים.

הצילום באדיבות עיריית פתח תקוה

בין השאר שיבח את התלמידים על תרומתם לחינוך הערכי-סביבתי, על ההדרכות בצהרונים, ביצוע סקרים והובלת ימי שיא עירוניים. סיגל שפי מנהלת המרכז לחינוך סביבתי הודתה לתלמידים ולשותפים מהמחלקה להתפתחות אישית ומעורבות חברתית באגף החינוך העל יסודי על העמקת התוכנית, הטמעתה והשפעתה הרחבה והמשמעותית. עמית תלמיד תיכון בן גוריון ציין כי לא חשב שיעסוק בהדרכה והשתתפותו בתוכנית פיתחה אצלו כישורים ויכולות אלה. ליאור מרב תחומי ב' אמר כי היה לו כייף והוא למד המון וסיפר על תמיכת הוריו בבחירה במקום התנסות זה. כל התלמידים ציינו כי ישמחו להמשיך בתוכנית גם בשנת הלימודים תשע"ח.

אלה זילברמן מנהלת המחלקה להתפתחות אישית ומעורבות חברתית ציינה כי היא גאה בתלמידים על התנסות משמעותית ומצפה לראות אותם עוסקים השנה ביוזמות וביזמות מתוך עולם התוכן והערכים אותם רכשו. עוד בירכה על השותפות בתוכנית את המרכז לחינוך סביבתי ורכזות המעורבות בבתי הספר. לתלמידים הוענקו תעודות וחולק שי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...