הישג ענק: פרס חינוך ארצי לבן גוריון פיינברג!

12/04/2018
חדשות


הישג גדול נוסף לחינוך בפ"ת - ברכות לשש שנתי בן גוריון פיינברג שזכה בפרס החינוך הארצי!

אחר הצהריים התקשר מנכל משרד החינוך שמואל אבואב למנהלת השש שנתי מיכל אפרתי ובישר לה על זכיית בית הספר בפרס חינוך ארצי לשנת תשע"ח.

מרכז לחדשנות בחטיבת פיינברג - באדיבות בית הספר

מנהל מינהל החינוך רמי הופנברג ציין: "המפתח להישגי בית הספר טמון במנהיגות של מנהלת התיכון מיכל אפרתי ומנהלת החטיבה סמדר נחמיאס, ושיתוף הפעולה ביניהן ובין צוותי המורים הראויים לכל שבח."

ראש העיר איציק ברוורמן התבשר על הזכייה ואמר כי זו גאווה גדולה לעיר ולמערכת החינוך. "הרשות משקיעה רבות במערכת החינוך ובבתי הספר בעיר. הליווי שזכה לו תיכון שש שנתי בן גוריון פיינברג על ידי מנהלת האגף לחינוך על יסודי רויטל שפירא ומפקחת ביה"ס רחל חסון לאורך השנים ובעיקר סביב האיחוד של שני בתי הספר היווה פלטפורמה טובה לפיתוח שיטות חדשניות ויזמות מורים ותלמידים בתחומים פדגוגיים כגון לימודי שפה ואוריינטציה בחטיבת הביניים, הן בקידום מדעים, אקטיביזם חברתי ויצירת קהילות לומדות וזאת לצד יצירת אקלים מיטבי הרואה בכל ילד את כוחותיו וכישוריו".

רויטל שפירא מנהלת האגף לחינוך על יסודי, ומי שניהלה בעברה את תיכון בן גוריון ציינה שמתוך ההכרות העמוקה עם צוותי החינוך של בתי הספר, שותפות ההורים וחזון אמיתי של המנהלות מיכל וסמדר, ביה"ס זכה להוקרה מחוזית וארצית. ועדת הפרס התרשמה מאוד מעשייה וממצוינות לימודית-פדגוגית, לצד חדשנות יזמות, הקניית מיומנויות של המאה 21 בהתאם לחזון העירוני והעמקה של החינוך הערכי והחברתי. לצד הישגים אלו שומר צוות ביה"ס על יחסי קרבה בין המורים לתלמידים ובסופו של דבר זאת מערכת חינוך שאנו רוצים להעניק לתלמידי העיר.

פורטל פ"ת נטו, שמלווה באופן ייחודי כבר מספר שנים את בתי הספר בכל רחבי העיר, שולח ברכות חמות למנהלות, לצוותי ההוראה, לתלמידים ולהורים!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...