הישג לקבוצת כדורגל החופים של כפר קאסם בליגת האלופות

25/05/2016
חדשות


הנציגה שלנו באירופה העפילה לשלב שמינית הגמר לאחר שגברה על קבוצות מבולגריה ושוויץ.

בימים אלה מתקיימת ליגת האלופות של אירופה בכדורגל חופים בקטניה שבאיטליה. קבוצת בני "פלפלה" כפר קאסם מייצגת את ישראל בכבוד רב. במשחק הראשון גברה הקבוצה, שאותה מלווה ראש העיר עאדל בדיר, על אלופת בולגריה 8-2. גם במשחק השני הציגו השחקנים משחק מצוין והביסו את סגנית אלופת שוויץ 7-2, ניצחון שהבטיח כבר אתמול מקום בשלב שמינית הגמר. היום, במשחק חסר חשיבות נוצחה הקבוצה 5-2 ע"י אלופת איטליה.

הפסד שלא קבע כלום. הפנים לשמינית הגמר

בקבוצה מתמרמרים, ובצדק, על ההתעלמות הכמעט מוחלטת של כלי התקשורת הארציים מההישג הגדול. משחקי שמינית הגמר יתקיימו מחר, ואנחנו מבטיחים לעדכן בתוצאות כאן ובדף הפייסבוק של פורטל פ"ת. שיהיה בהצלחה!

במקביל נערכה אמש ההגרלה לקראת ליגת כדורגל החופים המקומית שתחל בחודש הבא בנתניה. בהגרלה נקבע כי בבית המוקדם שבראשו עומדת "פלפלה" כפר קאסם ישחקו גם הקבוצות הבאות: פ"ת, חדרה, כפר סבא, בני יהודה וחולון. אנחנו נלווה כאן באתר את הליגה כמו בכל שנה.

בינתיים, קבוצת כדורגל הדשא של מ.ס. כפר קאסם מתכוננת לקראת המשחק הגורלי שמצפה לה ביום שישי מול הפועל ירושלים במאבק על מקום בליגה הלאומית בעונה הבאה. המשחק יתקיים בשעה 16:00 באצטדיון וינטר בר"ג. משחק הגומלין יתקיים ביום שלישי הבא בירושלים.

לראיון עם ראש עיריית כפר קאסם - לחצו כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...