היסטוריה והיסטריה - גביע הנוער להפועל פ"ת!

17/05/2016
חדשות


ראש הפז של בן ארי בדקה ה-118 עשה צדק בראש הזהב והביא להפועל פ"ת את התואר היחיד שהיה חסר עד הערב בארון הגביעים שלה, ואולי אולי יקים לתחיה את המועדון החבול.

קבוצת הנוער של הפועל נחום סטלמך פ"ת זכתה הערב בגביע המדינה על שם אבי רן ז"ל, לאחר עוד תצוגה הרואית מול אחת הקבוצות הטובות הארץ – ובצדק. משחק טקטי מעולה שלא אפשר להפועל ת"א להגיע כמעט לאף הזדמנות, מול מספר הזדמנויות קורצות במהלך המשחק לזכות הכחולים, שרק בדרך נס לא הסתיימו בכיבוש.

אבל אז הגיעה הדקה ה-118 ולאחר שבחן פעמיים בבעיטות ממרחק את שוער הפועל ת"א, נגח הקפטן פז בן ארי לרשת מקרוב לאחר כדור קרן, והקפיץ את אלפי הכחולים אל על.

הנפת הגביע

הפועל ת"א, קבוצת צמרת בליגת העל, היא גם מחזיקת הגביע של העונה הקודמת, כשבסגל שלה היום רוב השחקנים שזכו בתואר בשנה שעברה, חלקם גם שחקני נבחרת. מנגד המלאבסים צנועים הרבה יותר, עדיין בתוך מאבקי העלייה מהליגה השנייה, הגיעו למשחק כאנדרדוג ברור, אך חמושים באלפי אוהדים שהגיעו לתמוך באצטדיון בפ"ת עם הרבה לב ונשמה.

המשחק עצמו לא הלהיב ברוב הדקות, אך מעט ההזדמנויות נחתו דווקא ליד שער האדומים, בעיקר במחצית השנייה ובהארכה. לאחר שני כדורים שחמקו סנטימטרים מהקורה הצליחה הפועל ת"א לשרוד את 90 הדקות. בעשר הדקות האחרונות של ההארכה מטווח של הפועל פ"ת על שער האדומים הסתיים בשני כדורים בפגעו בקורה, אבל אז הגיעה הדקה ה-118 שבה נעשה כאמור צדק. 1:0 בסיום לפ"ת וכל הכבוד למאמן אורן קריספין ולחניכים.

כמות האוהדים הגדולה וההתלהבות רק מוכיחים שוב כמה אוהדי הפועל פ"ת צמאים להישגים ומתגעגעים לימים הגדולים, שאולי היום נעשה הצעד הראשון לקראת חזרתם – אמן!

ביום שבת (10:30 בבוקר) תמשיך הקבוצה את מאבקיה במבחני העלייה לליגת העל במשחק חוץ מול גדנ"ע יהודה – בהצלחה.

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת


שריקת הסיום

 

אוהדי הפועל ת"א בהלם

 


גברי לוי רואה עוד תואר (מאחור השופט ליפקוביץ' שחייב לנו אחד...)

 

החגיגות החלו כבר לפני המשחק

 

אוחנה וקלדרון. מאמן נבחרת הנוער בא לעשות כבוד

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...