היזמת מפתח תקווה שדואגת לכושר שלכם

13/07/2016
חדשות


בפינת הביקור העיסקי מתארחת היום מזל כהן מפ"ת, שותפה למיזם חדש שעלה לאוויר בימים אלה, רותם את עולם הדיגיטל ומנגיש את עולם התוכן של הבריאות, הכושר והדיאטה.

כמה פעמים נרשמתם לחדר כושר ובפועל הלכתם פעמים מעטות מדי? הדיאטנית נתנה לכם תפריט אבל התייאשתם? רציתם לדעת עוד אבל לא היה לכם את מי לשאול? אתר אינטרנט חדש שהושק בימים אלו משנה את תפיסת החשיבה בכל הקשור לשמירה על אורח חיים בריא ומביא למהפכת הדיגיטל בתחום.

אתר Lifefix מאפשר באמצעות רכישת מנוי להתחבר לעולם תוכן עשיר בו ניתן להתעמל ולחטב את הגוף, לקבל ייעוץ תזונתי, כושר ומוטיבציה, ולהתייעץ עם מומחים. עוד מציע האתר מגוון של קורסים דיגיטליים בתחומים: הריון ולידה, ייעוץ שינה, תזונה, איפור, סטיילינג, קוסמטיקה, ריפוי מחלות קשות – סרטן וסכרת, הפסקת עישון, ליווי לאחר ניתוחי קיצור קיבה ועוד.

חוויית המשתמש באתר מאפשרת שימוש מושלם, כל אחד בזמנו הפנוי, 24/7 ללא הגבלה של מספר המשתמשים  והקורסים באותו המנוי. Lifefix הוא עסק חברתי ועומדת מאחריו תפיסת עולם של נתינה לחברה ולקהילה, זאת מתוך סיפורה האישי של מזל וריפויה מעקמת באמצעות השיטה.

מזל כהן ומיכאל סוויסה, יזמים ובעלי האתר מציינים: "האתר נבנה במטרה להפוך את אורך החיים הבריא לחלק משמעותי בעולם של כולנו, כאשר המידע מונגש באתר ידידותי ובאמצעות סרטונים. גייסנו מומחים רבים לעזרתנו ויצרנו עולם תוכן עשיר במיוחד שתכליתו שיפור איכות החיים של כולנו".

מזל כהן, פתח תקוואית, היא מומחית בתחום הכושר והמוטיבציה ומפתחת שיטת 'כושר בקלות' העוזרת לאלפי אנשים לעבור שינוי גופני מהותי, לאחר שצברה נסיון רב עם אלפי מתאמנים. במסגרת עבודתה מזל אימנה בחברות הייטק מוכרות, בבתי ספר, במכונים ובבתים פרטיים, כולל אימון סלבס. בשיטתה הייחודית מזל מראה לאנשים כמה פשוט וקל לחיות חיים של כושר ובריאות.

כחלק מעבודתה עם ילדים, מזל פיתחה שיטה לאימון ילדים הנקראת Fit Dance, שמטרתה לעורר מודעות גופנית בקרבם. השיטה מועברת דרך ריקוד ותנועה. במהלך השנתיים האחרונות הפעילה מזל מעל 250 הפעלות כושר ותנועה לילדים ולימדה אלפי ילדים שיטה זו.

מזל פועלת לקידום החזון שלה ומעבירה הרצאות בארגונים ובחברות מובילות, כשמטרת ההרצאות היא לעורר את האנשים לחולל שינוי בגופם ולהנגיש להם את השיטה שפיתחה. בזכות גישתה, מצליחה מזל לגעת באנשים, לעורר מודעות וליצור שינויים רבים. אהבתה של מזל לכושר ולאנשים גורמת להם להתאהב בכושר ובעצמם מחדש.

מתוך תפיסת אחריות חברתית החליטו ב- Lifefix להעניק במתנה מנוי לאדם חולה סרטן על כל מנוי חדש באתר. זאת במטרה להקל ולאפשר לחולים לסייע לעצמם להבריא את הגוף ואת הנפש.    

ניתן לרכוש מנוי במחיר השקה של 29 ₪ X 12 תשלומים

ומנוי לקורסים מתקדמים במחיר של 129 ₪ X 12 תשלומים.

ניתן להכנס לאתר בכתובת: www.lifefix.co.il

יש לכם עסק מגניב בפ"ת? רוצים להשתתף בפינת הביקור העיסקי? צרו קשר כאן

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...