הטרור הגיע לפ"ת - פיגוע דקירה ליד הקניון הגדול

07/10/2015
חדשות

גל הטרור הגיע גם לפתח תקווה – מחבל דקר היום לפנות ערב ופצע אזרח ליד תחנת אוטובוס בסמוך לקניון הגדול בפ"ת, מול בית חולים בילינסון ברחוב ז'בוטינסקי – ציר התנועה המרכזי של העיר.

אנשים במקום השתלטו במהרה על המחבל ומנעו אסון גדול במקום הומה אדם. הפצוע, חרדי כבן 25, נפגע באורח בינוני ופונה להמשך טיפול בחדר הטרואמה של בי"ח בילינסון. השוטרים שהגיעו למקום במהרה הגנו על המחבל שנותר ללא פגע ונלקח לתחנת המשטרה בפ"ת.

הפיגוע הזה מצטרף לגל הטרור השוטף את מדינת ישראל בימים אלו, כשהיום היה פיגוע נוסף בקריית גת. ועוד אחד בירושלים.

פאראמדיק מד"א איתי טילנגר מספר: "כשהגענו למקום ראינו המולה גדולה, בשולי הכביש, במפרץ תחנות האוטובוס שכב צעיר כבן 25 בהכרה מלאה, הוא סבל מפצעי דקירה בפלג גופו העליון, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו במהירות לחדר הטראומה בבי"ח בלינסון הסמוך כשהוא במצב בינוני ויציב".

מיד לאחר הפיגוע התארגנה במקום הפגנה ספונטנית של תושבי פ"ת, שיצאו בין היתר בקריאות "מוות לערבים", "מוחמד מת", "הר הבית בידינו" ושרו את ההמנון הלאומי. ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן מסר: "בבוקר נכנס ישיבה מיוחדת עם כל גורמי הביטחון כדי להחליט על המשך נקיטת הצעדים ונעדכן במתפתח".

מוקדם יותר השבוע, התבטא חבר מועצת העיר פ"ת, רמי גרינברג, בנושא בטחון תושבי העיר: "המצב הביטחוני המתוח מצריך מהעירייה לעשות ככול הנדרש בכדי לתגבר את הביטחון בעיר בכלל, ובמוסדות החינוך בפרט. אני דורש ואפעל בכל הנחישות כי העירייה תתגבר את האבטחה לאלתר".

הטרור הגיע לפ"ת

שתף ב-

תגובות

טרור "הבודדים"
כבר מזמן הפכנו לגחמותיו של אדם שקם בבוקר ומחליט להיות שאהיד גיבור בלשון הערבים הטרור העכשווי הוא אחד הקשים שיש כיוון שאת לא יכול לדעת מי הוא יהיה . מצד שני אי אפשר להיכנע ולהסתגר חייבים לנהל את החיים ולהביט ימינה ושמאלה וגם לאחור ולהישמר.
גיא רגב - 07/10/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...