הטוב, הרע והמכוער: סיכום השבוע באם המושבות

08/07/2016


להקת השכונה, מרכז הנוער, המחוננים, הרישום לגנים ולמתנ"סים ועוד – השבוע שהיה באם המושבות.

מחסור בגני עירייה

הגולש ליאור מעדכן: "מצוקה קשה בשיבוצים ומחסור בגני עירייה (בעיקר טט"ח). אחים מופרדים למתחמים מרוחקים. שיבוצים רחוקים. למרות מאבקי הוועד בשנתיים האחרונות לבניית גנים נוספים, העירייה לא עשתה כלום."

לא התקבלה תגובה מהעירייה – כשתגיע מבטיחים לפרסם.


מרכז הנוער ברחוב רבקה גובר

בינתיים מתקיימת פעילות ערה במלך החופש הגדול, והשבוע אפילו הוקרן חצי גמר היורו. אבל העתיד לא ידוע ומהעירייה נמסר: "פעילות מרכז הנוער ברבקה גובר בשכונת אם המושבות תמשך לאורך חופשת הקיץ. הסבת הקומה המשמשת כיום למרכז הנוער לקומה שתשמש לפעילות ספורט היא תוצאה של בחינת צרכים שנעשתה ומצביעה באופן מובהק על צורך בפעילויות ספורט לילדי השכונה ומכך שהמבנה המדובר תוכנן, הוקם ומתאים לשמש כמרכז ספורט. במהלך החופשה יתקיימו דיונים בנושא ובמידת הצורך נבצע התאמות ושינויים של הפעילויות המתקיימות במבנים בשכונה בהתאם לצרכיה בהתבסס על מיקום וגודל המבנים שיותאמו לסוגי הפעילויות".

מגדל המגורים בפינת ראשון לציון ושרגא רפאלי

כידוע נפתחה עצומה אבל העבודות במקום ומאמצי השיווק כבר החלו, ונראה שאת הגלגל כבר לא ניתן יהיה להחזיר. בכל מקרה ראש העיר דוחה בתוקף את כל הטענות שהוטחו בפניו על קשר אישי כלכלי לפרשה.

להקת אם המושבות מרחיבה את פעילותה

הלהקה מופיעה בגינת לב הסביונים בימי שישי ואף מתכננת הופעות באמצע השבוע במקומות נוספים במהלך הקיץ. זה הזמן לתת קרדיט לחברי התזמורת:

גליה קרצר - זמרת

אסף טל - קלידים

שמואל סוריאנו - גיטרה

אלון אבן חיים - גיטרה

מנשה לוינזון - אקורדיון

תלמידי תיכון אחד העם ממשיכים להצטיין

אומנם צעירים, אבל כבר חוקרים של ממש – המחוננים של אחד העם עם הישגים למכביר. מכון משואה, שגרירות צ'כיה ואפילו בתאילנד – כל הכבוד!

כדור פורח סיני נחת השבוע בשכונה

לשמחתינו נמנע אסון – אבל אלוהים יודע מאיפה זה נחת עלינו...

רישום לחוגים

תושבי השכונה קובלים על כך שלא ניתן להירשם לחוגים דרך האינטרנט, והם נאלצים לסבול טרטורים ממקום למקום. במתנ"סים מבטיחים לשפר בשנה הבאה. זה גם מה שאמרו בשנה שעברה, לא?

פינת המעקב

ברחוב גדרה מצאנו בור גדול שמהווה סכנה של ממש – מקווים שעד שבוע הבא הנושא יטופל....

סופשבוע נעים לכולם!

מצאתם משהו חסר או לא נכון בכתבה? אנא דווחו לנו כאן

בינתיים אתם מוזמנים גם ליהנות מהמדור הסאטירי החדש שלנו...

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...