החל המסע לנשיא ריבלין

25/12/2014
חדשות

היום נערכה הגרלת סיבוב ח' בגביע המדינה בכדורגל, שלב בו מצטרפות קבוצות ליגת העל, ביניהן שתי הקבוצות הבכירות מפ"ת, שזכו להגרלה נוחה באופן יחסי. המשחקים יתקיימו ב-13/14 בינואר.

הפועל פ"ת, שהורגלה בשנים האחרונות להשפלות חוזרות ונשנות במשחקי גביע המדינה מול יריבות מליגות נמוכות, תארח את בני לוד מצמרת הליגה הלאומית. אוהדיה של הפועל פ"ת זוכרים לטובה את המאבקים מול הקבוצה של אבו סובחי, בעיקר אלו של העונה שעברה בקרבות העלייה לליגת העל. האם הפועל פ"ת תצליח סוף סוף "לשבור את המנחוס" של העשור האחרון ולהעפיל לשלבים הגבוהים במפעל?

בראון ודרשלר. יצליחו איפה שקודמיהם נכשלו?

מכבי פ"ת, מהמקום החמישי בליגת העל תצא למשחק חוץ מול קבוצת מועדון ספורט גבעת אולגה, שמצויה במקום החמישי בליגה א' צפון. קבוצתו של צחי אילוז הפתיעה בסיבוב הקודם כשהדיחה את קבוצת הגביע הטיפוסית של הפועל ר"ג מהליגה הלאומית. כזכור, בשנה שעברה הצליחה מכבי פ"ת להגיע עד לשלב חצי הגמר, בו הודחה דווקא מול מכבי נתניה, שהייתה אז בליגה הלאומית.

אותה מכבי נתניה תגיע בשבת לפ"ת, לפגוש את הלוזונים למשחק ליגה חשוב לשתי הקבוצות. הפועל פ"ת תדרים בשבת לב"ש למשחק קשה ביותר מול חניכיו של אלישע לוי.

סיקור משחקי הכדורגל של כל הקבוצות הפתח-תקוואיות, כולל הליגות הנמוכות והליגה לנוער במהלך כל סוף השבוע – כאן בפורטל פ"ת נטו.

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...