החלו העבודות להקמת המרכז המסחרי החדש באם המושבות

11/03/2016

מצוקת החניה הידועה בשכונה קיבלה השבוע עוד מכה עם סגירתו של החניון המרכזי. מועד לסיום העבודות עדיין אין, וההמלצה למי שיכול – פשוט להגיע ברגל.

חניון החול הגדול, ששימש בשנים האחרונות את תושבי שכונת אם המושבות החדשה בפתח תקווה הגרים בסמוך למרכז שלום, וכן את באי המרכז המסחרי – כבר לא קיים. השבוע נתחם המקום וגודר כולו, והוא למעשה אתר בנייה.

אבל מה - יש רק בעייה אחת: למרות שהחוק מחייב זאת עדיין לא הוצב שלט שמודיע על תאריך סיום הפרויקט. לפורטל פ"ת נטו נודע כי השבוע מסתיים היתר הבנייה במקום, וזו גם הסיבה לעיתוי. אם העבודות לא היו מתחילות השבוע, היזם היה מאבד את היתר הבנייה.

עדיף להגיע ברגל

כאמור, אין מועד רשמי לסיום, אך כן ידוע (פחות או יותר...) מה הולכים לבנות. מדובר במרכז מסחרי חדש, שיהיה מעט גדול יותר ממרכז שלום הצמוד לו, כשהקונספט יהיה דומה. המקום יכלול מספר מועט של חניות חיצוניות וחניון תת קרקעי של קומה אחת. באחת הקומות של הקניון החדש ייתכן שייבנה חדר כושר, אך זה עדיין לא סופי. כמו כן, ככל הנראה אחת מקופות החולים "תשתלט" על קומה נוספת.

גידור יש, שלט עדיין לא

בדרך כלל משך בנייה של מבנים מסוג זה הוא כשנתיים, ואפשר רק לנחש כי הפעם זה יימשך אף יותר, בשל העובדה שכאמור העבודות עדיין לא נכנסו להילוך גבוה, ואפילו שלט עדיין לא הוצב במקום. בינתיים, סגירת חניון העפר החמירה עוד יותר את מצוקת החנייה הקיימת באיזור ממילא, ותושבי השכונה שיכולים להרשות לעצמם מתבקשים להגיע למקום באופן רגלי.

נקווה כי ועד השכונה ועיריית פתח תקווה יפעלו לזירוז ההליכים, או לפחות לתקינותם, לטובת התושבים.

לחדשות נוספות על הנעשה בשכונות פ"ת

שתף ב-

תגובות

וועד השכונה. אין וועד שכונה באמת
בחסות הפיקציה שנקראה עיר צעירה, שלוחי ראש העיר להדממת הוועד, אין באמת וועד פעיל. עצוב!
חיים שולמן - 11/03/2016
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...