החיים זה סרט

05/01/2015
חדשות

אנשי עסקים, מנכ"לים ושאר מכובדים, צעדו אמש (4.1.15) על השטיח האדום לחגוג את פתיחתו של אולם הקולנוע החדש "גלובוס מקס" בעופר הקניון הגדול פתח תקווה, באירוע נוצץ שכלל קייטרינג ואלכוהול משובחים.

ניר ברקן, מנכ"ל עופר הקניון הגדול פתח תקווה, אשר אירח את כל המוזמנים, התרגש לקבל את פניה של ליאורה עופר הבעלים של חברת מליסרון וקניוני עופר, אשר הפגינה נוכחות עם בכירי מליסרון, בראשם מר אבי לוי מנכ"ל חברת מליסרון, מנכ"ל קניוני עופר משה רוזנבלום שהגיע עם רעייתו עירית, ואביטל רפאלי סמנכ"ל השיווק של קבוצת קניוני עופר.

מימין: אבי לוי, איציק ברוורמן, ליאורה עופר, קפלן בנט וניר ברקן (צילום: בן פרג') 

ראש העיר המארחת מר איציק ברוורמן, אמר בדברי ברכתו לנוכחים ובעיקר לאנשי הנהלת קניוני עופר: "בזכותכם אני נחשב לראש עיר מצוין, משום שכולם מחמיאים לי ואומרים לי: כל הכבוד שבנית לנו קולנוע כזה מפואר בעיר".

ליאורה עופר, בעלת קניוני עופר, הודתה במילים חמות לקפלן בנט, היזם והבעלים של הקולנוע, ואמרה: "קפלן הוא איש של תשוקה וחלומות ואנו בקניוני עופר שמחים להיות חלק מתשוקה זו ומהגשמת חלומות".

קפלן בנט הודה לה על הברכות ואמר כי הוא מתחבר מאוד לדבריה, וכי הוא נחשב למשוגע בין חבריו והוא כבר רגיל לכך.

בין האורחים הרבים, הגיעו גם קולגות של ברקן כדודו שגיא מנכ"ל הקריון ואילנית יואל מנכ"לית קניון עופר לב חדרה שבאו לפרגן לחברם, איש העסקים דוד פתאל, אשת העסקים יפית גרינברג, השחקנית לימור גולדשטיין ובעלה איש העסקים רון ועוד רבים אחרים.

בסיום האירוע, צפו המוזמנים הרבים בסרט ונהנו לקבל מנה מרוכזת של קולטורה לצד מיטב המסורת של בתי הקולנוע – הפופקורן...

תמונות נוספות מהאירוע:

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...