החולשה נמשכת, גם הניצחונות

18/09/2015
חדשות

המאזן של הפועל פ"ת מושלם לאחר שלושה מחזורים. למרות יכולת חלשה מאוד גברו הבחורים של קורצקי על נצרת עילית וטיפסו לראשות טבלת הליגה הלאומית. אז'ובל ואסולין כבשו. אוראל כהן ספג לראשונה העונה.

המחזור השלישי בליגה הלאומית בכדורגל החל היום, כשהפועל פ"ת אירחה את הפועל נצרת עילית החלשה. מי שחשב על טיול כחול לפני כניסת השבת התבדה מהר מאוד. האורחים מהצפון, שתמיד ידעו לעשות חיים קשים למלאבסים, שיחקו ללא רגשי נחיתות והיום טובים יותר לאורך דקות רבות.

נצרת עילית מנסה להשוות שוב. אוראל כהן שומר על שלוש הנקודות.

למרות פתיחה טובה של נצרת עילית דווקא המארחים עלו ליתרון ראשון: בדקה ה-30 בן אז'ובל ניצל מסירה של שגיב כהן וסיים את ההתקפה בבעיטה לרשת של שוער המשנה של נצרת עילית. 1:0 במחצית לכחולים.

האדומים לא התייאשו ובדקה ה-60 באו על שכרם: מוטי מלכה האורח סיים את ההתקפה בבעיטה מרחוק פנימה - ספיגה ראשונה של אוראל כהן העונה בכל המסגרות. בדקות שלאחר מכן נראה היה כאילו המארחים יאבדו את המאזן המושלם, אבל אז הגיעה הדקה ה-73: בישול של המחליף אפרים טקה לליאור אסולין הבלתי נגמר הסתיים בשער הניצחון – 2:1 בסיום לפ"ת.

מנהלי העבר עם מנהל ההווה - מימין: איז'ו ויינר, דורון גלנט וניסים קלדרון

בעקבות הפסדה של אחי נצרת להפועל קטמון טיפסה הפועל פ"ת לראשות הטבלה, כשהיא הקבוצה היחידה עם מאזן מושלם לאחר שלושה מחזורים. נותר רק לקוות כי גם היכולת תשתפר בהמשך, אולי גם הודות להחתמתו הצפויה של הקשר הרומני אנדריי לונגו.

במחזור הליגה הבא בעוד עשרה ימים (מוצאי חג הסוכות – 20:00) תצא הפועל פתח-תקוה למשחק חוץ מול מכבי אחי נצרת של ג'ימי טורק, שיהיה גם המשחק המרכזי באותו המחזור.

(התמונות באדיבות ניסים קלדרון)

לכתבות נוספות על הפועל פ"ת
שתף ב-

תגובות

קדימה קומנדו.ק.ג.ג.למיבצע הבא בצפון.להיסתכל קדימה.כול הכבוד!!!
קבוצה.קדימה למיבצע הבא.מישחק יפה יהיה בהמשך יבוא חיבור.העיקר שבעיקר זה נקודות.ואתם עשיתם את זה כול הכבוד תמשיכו ואל תיסתכלו אחורה רק קדימה.כי יש צוות ניהולי טוב מאוד.ואוהדים מעולים שעומדים אחריכם.שנה וחתימה טובה לכול מישפחות הפועל פ"ת !!!
יחיאל תרם.כחול 46 שנה. - 19/09/2015
שתף ב שתף ב
לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...