הורי פיק"א חתמו על עצומה

28/12/2017
חדשות מקומיות


הורי תלמידי בית ספר פיק"א חתמו על עצומה הדורשת להכליל את קירוי מגרש בית הספר בתקציב העירייה לשנת 2018.

לפני מספר חודשים קיימו נציגי ועד ההורים הבית ספרי של פיק"א פגישה עם ראש עיריית פתח תקווה איציק ברוורמן על מנת לדון בקירוי המגרש המרכזי של בית הספר והסדרת הניקוז במגרש המוצף עם כל גשם. לדבריהם בפגישה הבטיח ברוורמן כי ישקול את תקציב הקירוי במסגרת התקציב השנתי של 2018.

לטענת ההורים ביצוע קירוי המגרש ושיפוצו אמורים היו להתבצע כבר במהלך החופש הגדול האחרון, אך למרות שבמקום כבר נעשו מדידות, הפעולות הופסקו ללא הסבר.

"בית ספר פיק"א, בית הספר הראשון בפתח תקווה, הוא בין אחרוני בתי הספר בעיר שטרם זכה לקירוי. למעשה בכל שטח בית הספר אין אזורי צל והילדים נאלצים במהלך כל השנה להיחשף לקרינה החזקה של השמש במהלך ההפסקות, פעולות הספורט והטקסים השונים", אומרים ההורים שחוששים מהתוצאות הקשות העלולות להיות לקרינה האינטנסיבית, ואף השביתו את פתיחת שנת הלימודים הנוכחית בדרישה מהעירייה לעמוד בהבטחותיה.

עתה עקב ההחלטות על חלוקת התקציב חתמו ההורים על עצומה ובה הם דורשים כאמור לכלול את קירוי המגרש ושיפוץ השיפועים והניקוזים בן במסגרת שנת התקציב הקרובה. את העצומה ובה כמאה חתימות הגישו ההורים לראש העירייה. ההורים אומרים כי למעשה קיימות כ- 100 חתימות נוספות שטרם הועברו, משום שעדיין לא הוצלבו ולא בוצעה בדיקת כפילויות. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק פ"ת נטו

שתף ב-

תגובות

לצורך הוספת תגובה התחבר לאתר באמצעות
הוסף תגובה
...Loading...